Měníme lidem život k lepšímu. Umělecká a lektorská činnost, učíme orientaci v sociálních sitích, spolupracujeme s Essens.

Petronas Sepang Racing Team Essens Travel Kit

🔴Super dárek pro ženu i muže.

PETRONAS SEPANG RACING TEAM ESSENS TRAVEL KIT
PETRONAS SEPANG RACING TEAM ESSENS TRAVEL KIT

Milujete atmosféru závodů MotoGP a chcete si ji připomínat při každém kroku? Unisexový parfémový set je unikátní i díky svému designu, který byl navržený na základě oficiálního partnerství ESSENS s PETRONAS Sepang Racing Team.

Pokud ujíždíte na motorkách, zamilujete si to také. PSRT Unique Perfume Set obsahuje:

  • ESSENS PSRT Unique Perfume 50 ml
  • ESSENS PSRT Unique Shower Gel 100 ml
  • ESSENS PSRT Unique Deostick 50 g

Jednotná vonná kompozice se odráží ve všech třech produktech. Ze startu zaujme svěží citrusovou vůní, která v sobě po rozvonění skrývá krásnou květinovou dohru. Nejnižší tóny stojí na silném základu dřevin.

Hlava: pomeranč, citron, anýz, amyris 
Srdce: kosatec, konvalinka, jasmín
Základ: bob tonka, santalové dřevo, jantarové dřevo, pižmo

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.


🟢 Luxusní unisexový parfém se díky pečlivě zvoleným surovinám a dlouhodobému procesu zrání propojuje v dokonalou vůni. Obsahuje 20 % vonných esencí a právem se řadí mezi elitu mezi parfémy. Svého nositele hýčká a unáší přepychem.
🔵 Unique sprchový gel ve svěží vůni. Sprchový gel podtrhuje vůni parfému PSRT Unique Perfume. Kombinace nejjemnějších mycích složek tvoří při koupeli bohatou pěnu, díky ní sprchový gel výborně myje a šetrně pečuje i o tu nejcitlivější pokožku. Je dermatologicky testován, ideální pro všechny typy pleti i pro každodenní použití.
🔴 Unique Deostick. Svěží vůně deodorantu doplňuje sprchový gel i parfém PSRT Unique. Deodorant dlouhodobě neutralizuje a potlačuje tělesný pach a zklidňuje podrážděnou pokožku.

Měníme vaše životy k lepšímu.

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

Přhlaste se z odkazu výše a nakupujte za velkoobchodní ceny.

🏍🏍🏍🏍🏍🏍🏍🏍🏍🏍🏍🏍🏍🏍🏍

Přečtěte si více o elitě mezi parfémy v odkaze Essens parfémy jsou vůně s 20% esenscí.

Facebooktwitterpinterestlinkedinyoutubeinstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedin
ksandrova.cz

Malířka a marketer měnící lidem život k lepšímu. Stále umělecky aktivní. Vedle toho se věnuje lektorské činnosti, učí orientaci v sociálních sitích, spolupracuje s čekou firmou s Essens.

Napsat komentář