Blog

Zvýrazněno

Canassens hřejivý a chladivý gel

Canassens – Nová generace kanabidiolu a s ní tři revoluční produkty, které vaše tělo ocení. Nově pod produktovou řadou Canassens. Vyzkoušejte kapky vhodné na pokožku i sliznice a ulevte pohybovému aparátu i nervům.

Canassens hřejivý a chladivý gel
Canassens hřejivý a chladivý gel

Chladivý gel pomůže s rychlou regenerací unavených svalů a kloubů a hřejivý gel s jejich relaxací a prokrvením pokožky. Využijte skutečnou sílu přírody pro vaše zdraví a harmonii….

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Máte zájem o spolupráci? Přečtete si také Proč se stát členem Klubu Essens a pak se rozhodněte, zda se k nám přidáte. Členství v Klubu Essens je zdarma.

Podívejte se také na to jaké jsou Motivace pro členy Klubu Essens.

Hledáte další možnost, kde ušetřit? Cashback karta je zdarma a získáváte možnost ušetřit jak v internetových obchodech, tak ve velkých marketech. Kartu získáte zdarma na tomto odkaze.

Sejít se můžeme ve skupině Essens na Telegramu.

Vlastníte-li Cashback kartu z myWorld, nezapomeňte si v aplikaci Scan and Go vyskanovat fakturu k načtení. Pokud myWorld kartu ješte nemáte, přihlaste si ji zdarma. Následně si pak stáhněte i aplikaci do svého mobilu.

Zvýrazněno

Jak účelně a zdravě detoxikovat organismus

Co je to detoxikace organismu?

Než se pustíme do objasnění, jak účelně a zdravě detoxikovat organismus, objasněme si nejdříve, co to detoxikace organismu vlastně je. Detoxikace organismu je proces, kdy se lidské tělo zbavuje škodlivých účinků toxických látek a jedovatých zplodin, které organismu škodí.

Mezi toxické látky patří například kouř z cigaret, komínů, výfuků, pesticidy, těžké kovy, škodlivé nátěry, nevhodné kosmetické přípravky, toxiny v nápojích a potravě, toxická léčiva, změkčovadla plastů, hormony a mnoho dalších.

Přestože má lidský organismus schopnost většinu toxických látek vyloučit, je přínosné mu čas od času vhodným způsobem pomoci odstranit škodlivé produkty metabolismu, pročistit krev a posílit detoxikační orgány, mezi něž patří játra, plíce, střeva, ledviny i kůže.

Proč je detoxikace organismu důležitá?

Každé roční období s sebou přináší jinou míru zátěže pro naše tělo, obzvláště v zimě dochází k největšímu zaplavování organismu toxiny. Lidský organismus je po zimě oslaben a strádá též nedostatkem pohybu a slunce. Významně oslabena je i pokožka, která je v zimním období citlivá na změny teplot a rychle se vysušuje.

Jak tělu detoxikace pomáhá

Detoxikací organismu pomáháme zlepšit obranyschopnost, odstranit únavu, pročistit játra i další vnitřní orgány. Pomáháme tím zlepšit chronická onemocnění, jako jsou bolesti zad a kloubů, zmírnit gynekologické problémy, migrény a bolesti hlavy.

Účinným detoxem přispíváme k upravení trávení a vyprazdňování, pomáháme při výskytu kožních onemocnění, jako jsou ekzémy a lupénka. Celkově podporuje metabolismus, imunitní i nervový systém a přináší tělu úlevu.

Poznámky z rozhovoru PhDr. Miroslava Krajíčka v Essens-TV k detoxu.

Budeme si povídat o detoxu. Co to vlastně Detox je a jak účelně a zdravě detoxikovat organismus.

Detox znamená očistnou kůru, kterou se chceme zbavit toxinů, které se k nám dostávají do těla a to pravda  nejenom po svátích. Stačí, že žijeme v nějakém průmyslovém městě, nebo v znečištěném prostředí, či občas uděláme nějaký přestupek ve svém stravování, nebo častým pojídáním nezdravých potravin.

Proto je dobré si alespoň 2x do roka dopřát si Detox, kdy ve zvýšené míře můžeme eliminovat toxiny z těla. Leden je ideální, pak červen, ale i 4x ročně. Záleží jaké znečištění vystavení. Vhodné je začít v době změny délky dne, venkovní teploty, střídání světla a tmy, což je pro tělo rozhodující.

Naše tělo je hormonálně řízeno vlivem světla a tmy a právě v tuto dobu je vhodné dopřát tělu důkladnou očistnou kůru. Produkt Essens Detox je tříměsíční kůra.

Jak souvisí půst s detoxem?

Hlad je nepříjemný, proto doporučujeme pouze půst krátkodobý. Při půstu nejdříve spotřebujeme to, co je k trávení, pak dojde na glykogen z jater a svalů, pak na tuk další den. Ve skutečnosti nikdy nechybí tuk zcela, orgány zůstanou v tuku zabaleny, tělo fakticky nepustí. A pak, když už chybí, mimo těch co zůstávají v tuku zabaleny, přejde na proteiny a to už je špatně, když se spotřebovává svalová hmota.

Platí selský rozum, půst nepříliš často a dlouho. Detox je oproti byť jen krátkodobému půstu zcela jistě příjemnější.

Co a jakým způsobe dělá Detox v našem těle?

Těch škodlivin je strašně moc. Detoxem vyplavujeme škodlivé látky, především těžké kovy, olovo, nikl, kadmium. Zdálo by se, jakoby byly již dlouho všeobecně známy a že se kolem nás objevovat nebudou a že do těla nepůjdou, ale je to přesně opačně.

Tyto látky jsou tak lipofilní, špatně se vylučují, takže skončí v tukové tkáni, bivalentní látky v kostech. Špatné vylučování způsobuje, že se navazují se na tuk a kosti a pak dochází k situaci, kdy dojde k metabolické acidóze a pak se najednou vyplaví z kostí olovo a člověk vypadá, jakoby se zbláznil, protože tyto kovy jsou neurotoxické.

Dobrá obrana jsou sulfáty, sulfatované aminokyseliny, které máme v tabletách.

Dalšími látkami jsou endokrinní destruktory. Jsou to hormonálně aktivní látky, případně směsi látek, které zasahují do normálních funkcí endokrinního systému a mohou tak narušovat fyziologické funkce endogenních hormonů.

Občas bývají v přírodě V odpadních vodách, odkud se dostanou do řek, která se potom použije znovu jako pitná voda. Největší rozšíření v poslední době je v plastových lahvích, které se dovážejí z Asie a tam máme bakteriální mykotoxiny. Pak najdeme např. v arašídech toxiny a  mikrotoxiny, které atakující játra. Vhodné je toto v maximální míře omezit a užívat dobrou obranu, kterou jsou sulfatované aminokyseliny, které máme v tabletách.

Pro detox máme Detox Essens a elixír – Syrup Antioxidant.

Ptáte se jaký je rozdíl a kdy to a kdy bychom měli brát tabletovou formu a kdy tu tekutou. A dá se brát obojí zároveň, aby se výsledek umocnil? Budete-li tyto produkty brát současně, bude samozřejmě výsledek nejlepší.

Pojďme si to vysvětlit, podívejme se na rozdíl mezi jednotlivými produkty

První produkt (ES´Pure Start) obsahuje spektrum vitamínů B, protože spektrum vitamínů, které si naše tělo neumí vytvořit jsou esenciální pro enzymatické reakce včetně těch detoxifikačních.

Takže pro některé lidi třeba běžné látky toxické být nemusí, ale když máme nedostatek některého z těchto vitamínů, tak se najednou začne projevovat jejich toxicita. Je dobré mít v těle dostatečnou hladinu vitamínů,  hlavně vitamínů B, které se účastní těch eliminačních detoxifikačních procesů, aby se dostaly ven z těla.

Pak je další přípravek (ES´Pure), který obsahuje aminokyselinou Taurin. Můžeme říci, že obecně se aminokyseliny se sírou v molekule používají k Detoxu.

A pak jsou tam sulfáty a magnézium a ty se používají pro tzv. druhou fázi transformační eliminace. My vlastně játrům usnadníme tu situaci, jak zvýšit rozpustnost ve vodě, ty to pak pošlou do ledvin a my to následně jednoduše vymočíme.

Produkt Clea´NS díky obsahu vitaminu A přispívá k normální funkci imunitního systému a správnému metabolismu železa a k udržení normálních sliznic.

Kombinace s Flow´EN se také hodí pro detoxifikační reakce. Flow´En je primárně na křečové žíly a obecně na cévy, obsahuje navíc vitamín C a piperin. Vitamín C naše tělo nalepuje na toxické látky a pak a pak se je snadno daří eliminovat, vedou k vyloučení z organismu.

Syrupy, elixíry mají zcela jiný koncept, ale mají také skvělý účinek. Nosičem je tekutá složka, sladký sirup FOS. Je polopřírodní, vyrábějí ho sice ve fermentoru, ale v přírodě se nevyskytuje a naše tělo ho neumí vyrobit. Tělo ho neumí vstřebat a tak zústávají pouze v trávicím traktujako podpora pro přátelské bakterie. Tělo je neumí vstřebat, ale bakterie ano. Ty ho fermentují, rozmnožují se a přátelská flóra nám dělá dobře pro zdraví, ovlivňujeme mozek, ale hlavně se při tom generují různé plyny.

Generováním přátelské flory dochází k uvolnění plynů jako je sirovodík, oxid uhličitý, metan, ale hlavně vodík. Jsou to projektivní plyny, které chrání naše srdce a ostatní orgány a je důležitý pro tzv. ischemické stavy, což jsou stavy, kdy nám chybí kyslík a těžko se bez kyslíku žije.

Řekli jsme si, že v Syrupu je základ FOS (fruktooligosacahridy) a pak tam máme rozpuštěny rostlinné extrakty. Jeden z nich je Trubkovec, který pomáhá vylučování, ale tím hlavním, nejdůležitějším je tzv. Similarin. Je to extrakt z Ostropestřece Mariánského. Znáte ho jako fialový bodlák, jako poměrně nevzhlednou rostlinu, ale jeho semínko má naprosto kouzelný účinek. V klinické medicíně používá jako hepatoprotektivum k ochraně jater.

Nemohl by mít celý detox nějaké negativní vliv na naše tělo? Je nějaká kontraindikace? Jsou například pacienti, kteří by neměli Detox podstupovat?

U tabletek o kontraindikaci nevíme. Důležité je vždy dodržovat dávkování.

U Syrupů je však třeba opatrnosti u lidí, kteří mají zánětlivá onemocnění trávicího traktu, což budou lidé s Cronovou chorobou, ucelativní kolitidou. Tam je na místě být opatrný a raději užívat menší dávky, nebo je zcela vynechat a užívat jen tabletovou formu.

A jak je to s jídlem při detoxu? Je třeba dodržovat nějaká dietní opatření, nebo se mohu najíst dosytnosti, dát si chlebíček, říze, bramborový salát apod. nebo máme po dobu detoxu jíst střídmě?

Vždy by jsme měli jíst střídmě! Co to je do syta se najíst? Tak, až nám bude naprasknutí? Ne. I řízek by měl být malý. Restrikce masa by měla opravdu existovat. Malé dávky, plno ovoce, zeleniny, málo masa. Ano, střídmost v jídle. To se Vám vždy bohatě vyplatí.

Účelně a zdravě detoxikovat organismus s Essens Detox

A nyní podrobněji k jednotlivým produktům pomáhajícím nám účelné a zdravé detoxikovat organismus.

Essens Detox Set

Tříměsíční detoxikační kúra ESSENS Detox obsahuje:

1x ES’Pure Start, 2x ES’Pure, 3x Flow’EN a 1x Clea’NS

Doporučené užívání detoxikační kúry ESSENS Detox:

 • 1. měsíc Flow’EN (1 tbl večer) + Clea’NS (1 tbl během dne) + ES’Pure Start (1 tbl večer)
 • 2. měsíc Flow’EN (1 tbl večer) + ES’Pure (1 tbl večer)
 • 3. měsíc Flow’EN (1 tbl večer) + ES’Pure (1 tbl večer)
Essens Detox Set - užívání
Essens Detox Set – užívání

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

ES’Pure Start – doplněk stravy – 30 tablet

ES´Pure Start
ES´Pure Start

Jako biologicky aktivní doplněk stravy – doplňkový zdroj vitamínů B (B1, B2, B3, B5, B6, B9). Pomáhá optimalizovat energetický metabolismus, snižuje únavu, předchází vyčerpání organismu a příznivě ovlivňuje činnost nervové soustavy.

Přírodní doplněk stravy vyrobený pod farmaceutickou kontrolou

Nejvyšší účinnosti ES’Pure Start je dosaženo v kombinaci s dalšími produkty domácí lékárny ESSENS, a proto se neprodává samostatně

Obsahuje aktivní látky – pivovarské kvasnice – zdroj vitamínů skupiny B. Vitamíny skupiny B optimalizují energetický metabolismus, snižují únavu, zabraňují vyčerpání organismu, příznivě ovlivňují činnost nervové soustavy

ES’Pure – doplněk stravyHmotnost obsahu: 18 g (30 tablet)

Es´Pure
Es´Pure

Převratný doplněk stravy ESSENS ES‘Pure je vhodný k zahájení správné životosprávy. Obsahuje optimální kombinaci hořčíku, aminokyseliny taurin a vitaminů B6 a B9. Díky obsahu vitaminu B přispívá k normální k normální funkci imunitního i nervového systému, zároveň přispívají k zachování optimálních psychických funkcí a ke snížení únavy a vyčerpání.

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální syntéze bílkovin, podílí se na procesu dělení buněk. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Taurin je aminokyselina, kterou si organismus syntetizuje za účasti vitamínu B6. V organismu se vyskytuje v kosterním svalstvu, srdečním svalu a v mozku.

Vitamín B6 a B9 přispívají k normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání,  normální funkci imunitního systému. Vitamín B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek. Vitamín B6 přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu.

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

Clea’NS – doplněk stravyHmotnost obsahu: 25 g (30 tablet)

Převratný doplněk stravy ESSENS Clea’NS obsahuje standardizované rostlinné extrakty z kůry šácholanu lékařského a černého pepře a dále enzym proteázu z Aspergillus oryzae a vitamin A. Díky obsahu vitaminu A přispívá k normální funkci imunitního systému a správnému metabolismu železa a k udržení normálních sliznic.

Magnolie lékařská (šácholan lékařský) je známá svými pozitivními účinky na lidské tělo. Podporuje normální funkci střevního traktu (pravidelnost).

Enzym proteáza se získává z vřeckovýtrusné houby Aspergillus oryzae.

Vitamin A má pozitivní vliv na imunitní systém, chrání buňky před oxidativním stresem. Rovněž zajišťuje správný růst, vývoj, kvalitu a funkčnost sliznic, kostí a krvetvorby.

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

Flow’EN – doplněk stravyHmotnost obsahu: 27 g (30 tablet) 

Převratný produkt, který díky svým vlastnostem i technologii zpracování vysoce převyšuje obdobné produkty na trhu. Obsahuje standardizované rostlinné extrakty ve vhodném poměru. Je tam extrakt kaštanu, černého pepře a i díky vitaminu C přispívá k normální činnosti cévní soustavy a k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév. Přispívá k úlevě při pocitu těžkých nohou.

Za vývojem i výrobou stojí ESSENS Vědecká rada, tým odborníků a farmaceutů, jež se ve svém oboru pohybují již mnoho let. Doplněk stravy byl vyvinut a je vyráběn pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění pravidel a norem EU.

Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny prověřených dodavatelů. Nejsou použity suroviny připravené chemickou cestou ani konzervační látky, stabilizátory či barviva. Výrobek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu. 

Doporučené dávkování: 1 tableta večer během jídla. Doporučuje se užívat pravidelně tři měsíce. 

Extrakt z jírovce maďalu (koňský kaštan) napomáhá zvyšovat odolnost vlásečnic, zlepšovat žilní tonus a současně urychlovat vstřebávání otoků a modřin. Těchto účinků se využívá při oteklých nohách, pozitivně ovlivňuje noční křeče.

Vitamin C je nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví, důležitou roli hraje jeho funkce u tvorby kolagenu, který je důležitý pro normální funkci krevních cév. Vitamin C zároveň chrání buňky před oxidativním stresem.

Piperin je extrakt z plodů pepřovníku černého, který napomáhá k lepší absorpci účinné látky do organismu a tím k navýšení její účinnosti.

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

Syrup Antioxidant – doplněk stravy, Hmotnost obsahu: 0,7 l

Syrup Antioxidant

Doplněk stravy ve formě sirupu s příchutí góji přispívá k odvodnění organismu, pomáhá podporovat trávení a detoxikaci těla. Obsahuje aktivní látky – extrakt ostropestřce mariánského a trubkovce osinatého. Obsahuje vysoký obsah vlákniny.

Základním nosičem sirupů jsou FOS – fruktooligosacharidy. Ty plní nejen funkci sladidla, ale jsou především významným prebiotikem. To znamená, že slouží jako zdroj energie pro prospěšné střevní bakterie, podporují vstřebávání živin do organismu, zlepšují stav střevní tkáně a její odolnost vůči infekci.

ESSENS SYRUP ANTIOXIDANT:

 • přispívá k odvodnění organismu
 • pomáhá bojovat s volnými radikály
 • podporuje trávení a detoxikaci těla
 • přispívá normální funkci trávicího systému

Ostropestřec mariánský je až 150 cm vysoká bylina jejíž využití dokládají už starověké zdroje. Extrakt ze semen ostropestřce mariánského je známý jako silymarin, má silný antioxidační účinek. Vykazuje ochranný účinek ve vztahu k jaterním buňkám před škodlivými vlivy, kde zvyšuje odolnost buněčné membrány proti pronikání hepatotoxických látek. Pozitivně působí na trávicí systém, optimalizuje hladinu tuků a cholesterolu v krvi a může vést ke zlepšení glykemického profilu.

Trubkovec osinatý je bylina z čeledi hluchavkovitých, často využívaná v lidovém léčitelství jako diuretikum a k posílení funkce ledvin a močového ústrojí

Sirup doporučujeme užívat v následujícím dávkování:

 • 1 – 7 dní: 3x denně 5 ml
 • 8 – 14 dní: 2x denně 5 ml, večer 10 ml
 • od 15 dne: ráno 5 ml, večer 15 ml
 • Maximální denní dávka by neměla přesáhnout 20 ml denně.
 • Užívání je možné buď v neředěné formě, nebo v ředění 1:5.

Více o ostatních prebiotických sirupech si můžete přečíst na stránce Doplněk stravy Essens Syrup-Prebiotikum FOS-Prebiotické sirupy.

Pokud uvažujete o snížení váhy, tak doporučujeme Zdravé a efektivní hubnutí s Essens Keto Diet a také Essens produkty pomáhající udržet si váhu.

Účelně a zdravě detoxikovat organismus

Nyní už vše potřebné víme. Doporučujeme podstoupit detox 2x ročně a střídmost ve stravování. Zbývá pustit se do toho. Na nic nečekejte a začněte. Právě nyní je ten správný čas a uvidíte, že se po detoxu budete cítit mnohem lépe a získáte i více energie.

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

Podívejte se také na to, Proč se stát členem Klubu Essens a jaké jsou Motivace pro členy Klubu Essens.

Ještě vzpomenu špičkové a revoluční technologické zpracováníHi-tech výroba.

Veškeré produkty ESSENS Home Pharmacy jsou zpracovávány nejmodernějšími a převratnými technologiemi. Chlubíme se mikronizací, inhibici enzymů a vícevrstvým potahováním tablet.

Mikronizace rostlinných extraktů je způsob, kterým se u léčiv, přírodních látek, vitaminů a minerálních látek zvyšuje jejich biologická dostupnost. Jedná se o postupné zmenšování surovin na částice o velikosti několika mikrometrů. Výsledná látka tak díky svému většímu povrchu vytváří předpoklady pro zlepšení a zrychlení rozpouštění v organismu a dosažení vyšší účinnosti doplňku stravy.

Inhibice enzymů je proces, díky kterému dochází ke snížení aktivity enzymů, bílkovin, které v těle živých organismů určují povahu i rychlost chemických reakcí a řídí většinu biochemických procesů. Zpomalením aktivity enzymů dochází k ideální době rozpouštění tablety.

Vícevrstvé potahování tablety je unikátní technologie, kdy postupným nanesením několika vrstev s rozdílným obsahem aktivních látek je rozpouštění tablety optimálně načasováno. 

Upozornění pro užívání: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám. 

Přečtěte si také článek Jaká probiotika pro zdraví jsou nejvhodnější.

Možná vás bude zajímat info o knize Kurte Tupperweina „Pryč s kyselostí!

Pro více informací mi pište zprávy na Whats APP , nebo na Messensgeru a my Vám zašleme email, nebo se přihlaste do našeho Newsletteru.

Zvýrazněno

Essens produkty pomáhající udržet si váhu

Máte nadváhu? Zápasíte s obezitou? Chcete zhubnout? Podívejte se na přírodní Essens produkty pomáhající udržet si váhu.

Udržet si váhu není mnohdy jednoduché. Přemýšlíte o tom, jak si váhu udržet? Zamysleli jste se nad změnou životního stylu? Zamyslete se nejdříve nad způsobem svého života a naplánujte si změnu. Volte kvalitní jídlo, přidejte pohyb, nezapomeňte na odpočinek a na spánek. Pár produktů vám k tomu doporučím.

Essens produkty pomáhající udržet si váhu

ESSYNBIO Microbiome Caps – doplněk stravy

Hmotnost obsahu: 16 g (30 kapslí), Složení: směsná složka – směs 16 probiotických kmenů v celkovém množství 35 miliard

 • (Lactobacillus acidophilus LA14,
 • Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum,
 • Lactobacillus reuterii, Lactobacillus sporognes,
 • Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve,
 • Bifidobacterium lactis HN019, Streptococcus thermophilus,
 • Bifidobacterium longum,
 • Bifidobacterium animalis,
 • Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis Bi07),
 • fruktooligosacharidy,
 • galaktooligosacharidy,
 • vitamin C (kyselina askorbová 40 mg, 50 % DRHP), plnivo (hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa), barvivo (oxid titaničitý).

Doporučené dávkování: 1 kapsle 1x denně ráno před jídlem zapít dostatečným množstvím vlažné tekutiny.

Upozornění: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o léčivo. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu.

Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. V případě specifických zdravotních potíží konzultujte užívání s vaším ošetřujícím lékařem.

Vyráběno pod farmaceutickým dohledem.

Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

Co je synbiotikum?

Synbiotikum je doplněk stravy kombinující probiotika a prebiotika, jejichž účinek je založen na synergii, tedy vzájemném prospěšném působení, kdy výsledek je MNOHONÁSOBNĚ větší než pouhý součet účinků jednotlivých složek.

Produkt ESSYNBIO Microbiome Caps obsahuje směs 16 probiotických kmenů v celkovém množství 35 miliard v denní dávce, prebiotika, probiofix a vitamin C. ESSYNBIO Microbiome Caps je vyvinuté a vyráběné pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění nejpřísnějších pravidel a norem EU.

Účinné látky jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny nejvyšších možných kvalit. Neobsahuje cukr, lepek ani laktózu.

Měníme vaše životy k lepšímu.

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

Colostrum Probiotika – doplněk stravy

Obsah balení: 6 ks sáčků / 10 g směsi v jednom sáčku

Doplněk stravy ESSENS Colostrum Probiotics obsahuje čtyři vybrané probiotické kultury – kmeny mikroorganismů s příznivými účinky, prebiotikum inulin a colostrum, které je zdrojem účinných protilátek.

Výrobek je určen pro individuální přípravu „živých“ domácích jogurtů vysoké kvality.

* PROBIOTIKA = živé organismy, které vytváří rovnováhu střevní mikroflóry (Streptococcus lactis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum) ** PREBIOTIKA = zdroj energie pro „jogurtové“ mikroorganismy a symbiotické střevní bakterie

Jogurt vytvořený z pro/prebiotické směsi ESSENS představuje takzvanou „funkční potravinu“. Tj. potravinu vyrobenou z přirozeně se vyskytujících složek, které mají vedle výživné hodnoty i příznivý účinek na zdraví konzumenta.

Příprava: Do nerezové nádoby přístroje nalijete 1 litr mléka pokojové teploty, smícháte s 1 sáčkem ESSENS Colostrum Probiotics a důkladně promícháte. Nerezovou nádobu vložíte do ESSENS Yogurt Maker a uzavřete průhledným víkem. Po zapojení do zásuvky se začne topné těleso zahřívat na maximální teplotu 43 °C.

Proces výroby jogurtu trvá přibližně 8 hodin. Pro hustší a kyselejší jogurt je možné nechat přístroj pracovat déle, ne však více než 12 hodin.Jakmile je jogurt hotový, je připravený ke spotřebě, doporučujeme jej však stabilizovat umístěním v chladničce, kde by jeho doba uskladnění neměla přesáhnout 3 – 5 dnů.

Doporučené dávkování: příznivé účinky probiotik se projevují zejména při dlouhodobé a pravidelné konzumaci.

Měníme vaše životy k lepšímu.

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

Slim‘SS – doplněk stravy

Udržet si váhu s Essens Slim‘SS

Hmotnost obsahu: 54 g (60 tablet) 

Jde o převratný produkt pro snížení a udržení tělesné hmotnosti, který díky svým vlastnostem, ale i technologii zpracování vysoce převyšuje obdobné produkty na trhu.

Obsahuje standardizované rostlinné extrakty ve vhodném poměru – jablečnou vlákninu, extrakt ze zeleného čaje s katechiny a extrakt černého pepře. 

Za vývojem i výrobou stojí ESSENS Vědecká rada, tým odborníků a farmaceutů, jež se ve svém oboru pohybují již mnoho let. Doplněk stravy byl vyvinut a je vyráběn pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění pravidel a norem EU.

Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny prověřených dodavatelů. Nejsou použity suroviny připravené chemickou cestou ani konzervační látky, stabilizátory či barviva. Výrobek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu. Obsahuje kofein.

Doporučené dávkování: 2-6 tablet denně, nejlépe 30 minut před jídlem (1 tableta před obědem a 1 tableta před večeří). Doporučuje se užívat pravidelně tři měsíce. Účinek se násobí změnou stravovacích návyků a cvičením. Je třeba nezapomínat, že ideální úbytek váhy za měsíc jsou 2 – 3 kg. 

Upozornění pro užívání: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám. 

Extrakt ze zeleného čaje se získává z listů Čajovníku čínského a obsahuje kombinaci cenných látek, které jsou známé tím, že pomáhají zvyšovat oxidaci tuků (pomáhají tělu využít tuk jako zdroj energie) a zamezují vstřebávání tuků z potravy do těla, zabraňují ukládání vody v těle a podporují metabolismus. 

Jablečná vláknina snižuje chuť k jídlu a prodlužuje trávení v žaludku, čímž vzniká pocit nasycení.

Piperin je extrakt z plodů pepřovníku černého, který napomáhá k lepší absorpci účinné látky do organismu a tím k navýšení její účinnosti.

Hi-tech výroba – špičkové a revoluční technologické zpracování

Veškeré produkty ESSENS Home Pharmacy jsou zpracovávány nejmodernějšími a převratnými technologiemi, a těmi jsou mikronizace, inhibice enzymů a vícevrstvé potahování tablet.

Mikronizace rostlinných extraktů je způsob, kterým se u léčiv, přírodních látek, vitaminů a minerálních látek zvyšuje jejich biologická dostupnost. Jedná se o postupné zmenšování surovin na částice o velikosti několika mikrometrů.

Výsledná látka tak díky svému většímu povrchu vytváří předpoklady pro zlepšení a zrychlení rozpouštění v organismu a dosažení vyšší účinnosti doplňku stravy.

Inhibice enzymů je proces, díky kterému dochází ke snížení aktivity enzymů – bílkovin, které v těle živých organismů určují povahu i rychlost chemických reakcí a řídí většinu biochemických procesů. Zpomalením aktivity enzymů dochází k ideální době rozpouštění tablety.

Vícevrstvé potahování tablety je unikátní technologie, kdy postupným nanesením několika vrstev s rozdílným obsahem aktivních látek je rozpouštění tablety optimálně načasováno. 

Měníme vaše životy k lepšímu.

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

Kup 2x a získáš zdarma Slim‘SS vit.

Slim‘SS vit – doplněk stravy

Hmotnost obsahu: 6g (30 tablet) 

Komplex vitaminů A, D, E, K v jedné tabletě, které se doporučují doplnit při pravidelném užívání Slim‘SS již od druhého měsíce užívání.

 • Vitamin A přispívá k normální funkci imunitního systému.
 • Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, podílí se na procesu dělení buněk, pozitivně ovlivňuje imunitní systém.
 • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním poškozením.
 • Vitamin K má pozitivní vliv na normální stav kostí a srážlivost krve.

Essens doporučuje toto dávkování: 1 tableta denně ráno.

Upozornění pro užívání: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám. 

Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno 

PŘI ZAKOUPENÍ DVOUMĚSÍČNÍ KÚRY SLIM’SS OBDRŽÍTE BALENÍ SLIM’SS VIT ZCELA ZDARMA.

Detox set – doplňky stravy

Co je to detoxikace organismu?

Detoxikace organismu je proces, kdy se lidské tělo zbavuje škodlivých účinků toxických látek a jedovatých zplodin, které organismu škodí.

Mezi toxické látky patří například kouř z cigaret, komínů, výfuků, pesticidy, těžké kovy, škodlivé nátěry, nevhodné kosmetické přípravky, toxiny v nápojích a potravě, toxická léčiva, změkčovadla plastů, hormony a mnoho dalších.

Přestože má lidský organismus schopnost většinu toxických látek vyloučit, je přínosné mu čas od času vhodným způsobem pomoci odstranit škodlivé produkty metabolismu, pročistit krev a posílit detoxikační orgány, mezi něž patří játra, plíce, střeva, ledviny i kůže.

Proč je detoxikace organismu důležitá?

Každé roční období s sebou přináší jinou míru zátěže pro naše tělo, obzvláště v zimě dochází k největšímu zaplavování organismu toxiny. Lidský organismus je po zimě oslaben a strádá též nedostatkem pohybu a slunce.

Významně oslabena je i pokožka, která je v zimním období citlivá na změny teplot a rychle se vysušuje. Detoxikace organismu pomáhá zlepšit obranyschopnost, odstranit únavu, pročistit játra i další vnitřní orgány.

Pomáhá zlepšit chronická onemocnění, jako jsou bolesti zad a kloubů, zmírnit gynekologické problémy, migrény a bolesti hlavy. Přispívá k upravení trávení a vyprazdňování, pomáhá při výskytu kožních onemocnění, jako jsou ekzémy a lupénka.

Celkově podporuje metabolismus, imunitní i nervový systém a přináší tělu úlevu.

Tříměsíční detoxikační kúra ESSENS Detox obsahuje:

1x ES’Pure Start, 2x ES’Pure, 3x Flow’EN a 1x Clea’NS

Doporučené užívání detoxikační kúry ESSENS Detox:

 • 1. měsíc Flow’EN (1 tbl večer) + Clea’NS (1 tbl během dne) + ES’Pure Start (1 tbl večer)
 • 2. měsíc Flow’EN (1 tbl večer) + ES’Pure (1 tbl večer)
 • 3. měsíc Flow’EN (1 tbl večer) + ES’Pure (1 tbl večer)

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

Syrup Sport & Energy – doplněk stravy

Syrup Sport & Energy – doplněk stravy

Hmotnost obsahu: 0,7 l

Doplněk stravy ve formě sirupu s příchutí červeného pomeranče vhodný pro sportovce, přispívá ke zvýšení energie a soustředěnosti, napomáhá spalování tuků a má povzbuzující účinky.

Obsahuje aktivní látky – extrakt z cesmíny paraguayské, taurin a kofein. Obsahuje vysoký obsah vlákniny. 

ESSENS SYRUP byl účelově navržen tak, aby prostřednictvím přírodních složek dodal tělu potřebné látky pro jeho správnou funkci. Speciální receptura v atraktivní příchuti je obohacena o účinné rostlinné výtažky, které mají široké využití ve farmacii i potravinářství.

Lahodný sirup je výsledkem práce členů ESSENS Vědecké rady a jejich vize vytvořit účinné produkty, které budou snadno aplikovatelné i pro odpůrce tablet či kapslí, zároveň ve všech ohledech kopírují potřeby dnešní hektického doby.

Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny prověřených dodavatelů. Sirup neobsahuje syntetická barviva, lepek ani laktózu a je vhodný i pro vegany.

Základním nosičem sirupů jsou FOS – fruktooligosacharidy. Ty plní nejen funkci sladidla, ale jsou především významným prebiotikem. Tzn., že slouží jako zdroj energie pro prospěšné střevní bakterie, podporují vstřebávání živin do organismu, zlepšují stav střevní tkáně a její odolnost vůči infekci.

ESSENS SYRUP SPORT & ENERGY:

 • přispívá ke zvýšení energie, soustředěnosti a duševní jasnosti
 • napomáhá ke zlepšení výkonu vytrvalostního cvičení
 • přispívá ke snížení oxidačního stresu
 • pomáhá stimulovat centrální nervovou soustavu a srdeční činnost
 • potlačuje únavu a zvyšuje koncentraci a bdělost
 • napomáhá spalování tuků a redukuje chuť k jídlu

Cesmína paraguayská je jihoamerický strom, jehož sušené a drcené listy jsou známé pod pojmem yerba maté a obsahují velké množství minerálů, vitamínů a antioxidantů s příznivým dopadem na organismus.

Nápoje z yerba maté se staly populární v celé oblasti Jižní Ameriky pro své posilující a stimulační účinky, protože dodávají energii, zlepšují paměť i náladu, redukují apetit a napomáhají spalování tuků.

Aminokyselina taurin je silný antioxidant, působí jako stimulátor mozkové aktivity a má pozitivní vliv na výkon. Může pomoci zvýšit koncentraci a oddalovat pocit únavy nejen při cvičení.

Kofein je alkaloid, který příznivě stimuluje centrální nervovou soustavu a srdeční činnost, potlačuje únavu a zvyšuje koncentraci a bdělost. Zesiluje účinky taurinu.

Sirup doporučujeme užívat v následujícím dávkování:

 • 1 – 7 dní: 3x denně 5 ml
 • 8 – 14 dní: 2x denně 5 ml, večer 10 ml
 • od 15 dne: ráno 5 ml, večer 15 ml
 • Maximální denní dávka by neměla přesáhnout 20 ml denně.
 • Užívání je možné buď v neředěné formě, nebo v ředění 1:5.

Upozornění pro užívání: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám.

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

Udržet si váhu znamená změnu životního stylu.

Essens KETO Diet

Udržet si váhu, ale nejdříve shubnout s Essens Keto Diet

K hubnutí a celkové detoxifikaci si pomůžete také s programem proteinové diety Essens Keto Diet.

Podívejte se také na článek „Jaká probiotika jsou pro zdraví nejvhodnější“

Kontaktovat mne můžete na Whats APP , nebo na Messensgeru a my Vám zašleme email, nebo se přihlašte do našeho Newsletteru

Pokud se bojíte platit přes internet, doporučujeme Revolut. Máme s Revolutkou dobré zkušenosti a je to zdarma. Však si to sami vyzkoušejte.

Marketing internetu

Marketing Internetu – Stále se vzděláváme. Naším zájmem je, abyste v oblasti síťového marketingu uspěli.

Marketing internetu

Přihlaste se k odběru novinek a speciálních nabídek z oblasti osobního rozvoje a mých zkušeností z oblasti síťového marketingu online prodeje i práci na sociálních sítích a vhodných marketingových nástrojů pro práci online.

Vaše osobní údaje jsou u na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů v bezpečí. Stisknutím tlačítka vyjadřujete souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.
Čekejte

Děkuji za vaše přihlášení! Ještě bude třeba, aby jste na svém emailu odběr potvrdili.

Marketing internetu

Proč neutrácet za parfémy tisíce

Zvolte si značku Essens a neutratíte již více za parfémy tisíce. Věřím, že jinde se vám zdají parfémy příliš drahé a hledáte, jak si je pořídit za výhodnější cenu.

Jste na správném místě. V Essens máme více jak 100 parfémů s obsahem 20% esencí za třetinovou cenu oproti parfumériím. S Essens získáte kvalitu za nízkou cenu i nový životní styl.

Napište si o přirovnání vůní.

Klub firmy ESSENS slouží všem spotřebitelům, kteří stále hledají nové trendy a k tomu očekávají vysokou kvalitu za nízkou cenu i nový životní styl.  Vůně se nedá patentovat a tak u nás najdete vůně, které již znáte, ale neplatíme za drahé jméno a drahou reklamu. Naše parfémy najdete pod číselnou řadou v elegantní lahvičce italského designu.

Víte, že si parfémy můžete přímo u výrobce, nebo s registrací členství, kdy navíc ještě 20% ušetříte.

Přihlášení k Essens Newsletteru

Zapište se! Budeme vás informovat o novinkách a pošleme také aktuální přirovnání vůní. Vaše osobní údaje jsou na základě vašeho souhlasu zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů v bezpečí. Stisknutím tlačítka vyjadřujete souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Prosím počkejte

Děkuji za přihlášení do našeho Newsletteru! Nyní ještě zbývá váš odběr potvrdit v emailu.

Essens Newsletter

Essens Newsletter – přihlaste se k odběru.
Klub firmy ESSENS byl založen pro všechny spotřebitele, kteří stále hledají nové trendy a k tomu očekávají vysokou kvalitu za nízkou cenu i nový životní styl.  

Motivace pro členy Klubu Essens je stanovena marketingovým plánem. ESSENS Club  je tu pro všechny, kteří mají zájem vytvořit si finanční nezávislost, kteří chtějí nejen kvalitní produkty ESSENS  s doživotní slevou 40 – 70% pro vlastní potřebu, ale i si vytvořit atraktivní přivýdělek k splnění svých snů a přání nebo vytvořit si vlastní bysnys.

Přihlaste s k odběru News Letteru a získejte přirovnání vůní parfémů Essens k vůním, které již běžně znáte z parfumérií.
Vyplňte formulář k odběru novinek!
Essens Newsletter

Víte že s myWorld získáte z každého online nákupu peníze zpět. Objevte miliony produktů našich online Partnerů, nakupujte online a získejte Cashback a Shopping Points. Zaregistrujte se nyní bezplatně.

Gua Sha kameny, Tradiční Čínská Terapie Pro Zdraví a Krásu

Gua Sha kameny, masáž

Gua Sha kameny, starodávná technika využívaná tradiční čínskou medicínou po celá staletí, přináší uklidňující relaxaci a úlevu od bolesti. Tato přírodní alternativa spočívá v tření a masáži pokožky, což podporuje prokrvení, zlepšuje proudění lymfy a odstraňuje toxiny z těla.

Masáž obličeje s Gua Sha kameny nejenže zmírňuje kruhy a váčky pod očima, ale také předchází vzniku vrásek a tvaruje kontury obličeje. Masáže jiných částí těla pak pomáhají uvolnit energii, zlepšit krevní oběh a odstranit napětí ztuhlých svalů. Kromě toho jsou samotné kameny příjemně chladivé, což pomáhá snižovat otoky.

Vlastnosti jednotlivých kamenů:

Gua Sha
 • Růženín: Symbol lásky a harmónie, růženín má uklidňující a regenerační účinky na pokožku. Pomáhá zlepšit tón pleti a má antioxidační vlastnosti.
 • Křišťál: Křišťál je považován za kámen čistoty a jasnosti. Jeho energetické vlastnosti podporují obnovu pleti, zářivý vzhled a harmonii.
 • Ametyst: Tento kámen je spojen s klidem a relaxací. Jeho energetické účinky pomáhají snižovat stres a napětí, což přispívá k celkovému uvolnění pokožky a svalů.

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

Při výběru Essens kamene Gua Sha máte možnost vybrat mezi růženínem, křišťálem nebo ametystem. Je však důležité používat tyto kameny s vhodným krémem, sérem nebo olejem, aby masáž byla plynulá a nedocházelo k poranění pokožky.

Gua Sha kameny lze použít na různých částech těla, včetně obličeje, zad, krku, paží a nohou. Masáž by měla začínat krátkými tahy a postupně přecházet k delším, čímž se zlepšuje mikrocirkulace masírovaných tkání.

Když přistoupíte k masáži, je důležité postupovat od vnitřních částí směrem ven a začít například na čele a pokračovat dolů. Opakování každého tahu kamenem by mělo být minimálně 10-15krát, s jemným přístupem zejména v oblasti kolem očí.

Pravidelná masáž Gua Sha kameny přináší mnoho prospěchů pro zdraví a krásu, a proto by měla být začleněna do každodenního rituálu péče o tělo.

„Krása není v obličeji. Krása je světlo v srdci.“ – Kahlil Gibran

Podívejte se na další naše produkty z edice Essens Slow Living.

Essens Je životní styl a my ho žijeme. Můžete se k nám přidatNakupujte u Essens výhodně za velkoobchodní ceny. Seznamte se nejdříve s Motivace pro členy Klubu Essens a registrujte se do Essens ještě dnes jedním kliknutím.

Vyplňte své registrační údaje a v e-shopu on-line objednejte.

Hledáte další možnost, kde ušetřit? Cashback karta je zdarma a získáváte možnost ušetřit jak v internetových obchodech, tak ve velkých marketech. Kartu získáte zdarma na tomto odkaze.

Sejít se můžeme ve skupině Essens na Telegramu.

#GuaSha #TradičníMedicína #KrásaaZdraví #Masáž #PéčeOTělo

Essens pro zdraví a krásu – myShop

myShop - Essens pro zdraví a krásu
myShop – Essens pro zdraví a krásu

ESSENS pro zdraví a krásu je aktuálně jedna z nejdynamičtějších MLM společností v Evropě.

Nejprve si ESSENS získala respekt uvedením řady exkluzivních parfémů nejvyšší možné kvality.

Mezinárodní tým pečlivě vybíral ty nejvhodnější vonné kompozice od jednoho z předních světových dodavatelů parfémových esencí.

Následovaly první produkty z oblasti speciální výživy, díky kterým začali naši budoucnost významně ovlivňovat noví partneři se zázemím předních evropských lídrů mezi farmaceutickými firmami. Právě proto přichází firma Essens stále s unikátními novinkami v sortimentu.

ESSENS pro zdraví a krásu, novinky a marketing sdílíme prostřednictvím sítí našich členů, distributorů a lídrů. Takto ovlivňujeme trhy mnoha zemí. Přinášíme tak neocenitelný užitek milionům spokojených zákazníků.

V Essens najdete produkty denní spotřeby. Vybírejte! Pokud se chcete i vy začadit mezi členy, vyplňte formulář níže.

ParfémyAloe VeraColostrum+ kosmetikaČistící kosmetika
Nové parfémy Essens 2023 ColostrumDekorativní kosmetika CBD Kosmetika 
Niche parfémyHome PharmacyLíčení očíDentální hygiena
Essens parfémy 4 ElementsNutieessensMust Have Edition Kosmetika na holení
Parfémy 4 Elements – NoirProbiotika -Prebiotika Péče o pleťSlow Living
Parfémy 4 Elements – Blanc Prebiotické SyrupyPéče o rty Vlasová kosmetika 
Essens Body MistPleťové krémy 
Home Perfume Home Clean
Slow Living Pomůcky pro domácnost

Vlastníte-li Cashback kartu z myWorld, napište vaše číslo do poznámky v košíku. My vám ho načteme.. Pokud myWorld kartu ješte nemáte, přihlaste si ji zdarma. Následně si pak stáhněte i aplikaci do svého mobilu.

  Žádost o zaslání informací týkající se možnosti spolupráce

  Kontaktovat mne můžete na Whats APP , nebo na Messensgeru a my Vám zašleme email, nebo se přihlašte do našeho Newsletteru

  Aktivace členství je do měsíce od registrace prvním nákupem a platí se online.

  Pokud se bojíte na internetu platit kartou, doporučujeme Revolut. Máme s Revolutkou dobré zkušenosti a je to zdarma. Však si to sami vyzkoušejte.

  Pro milovníky cestování doporučujeme cestovní agenturu Essens Travel.

  Registrace Essens – levnější nákupy parfémů a kosmetiky

  Registrace Essens vám umožní PŘIVÝDĚLEK S PARFÉMY A KOSMETIKOU – PRÁCE Z DOMU.

  Registrace do Essens a levný nákup
  Registrace do Essens a levný nákup

  Spolupráce s firmou, u které si můžete přivydělat.

  V nabídce jsou parfémy, sprchové gely, krémy, balzámy a také kosmetika obsahující colostrum nebo aloe vera a potravinové doplňky.

  Po registraci získáte výhodné ceny a můžete využívat všech benefitl členství.

  Registrace zdarma, žádné povinné odběry. Napište si o podrobnější informace, ráda odpovím.

  Registrace Essens je snadná. Vyplňte si žádost o zaslání více informací týkající se možnosti spolupráce.

  Možnosti spolupráce s Essens a Motivace pro členy Klubu Essens.

  Kontaktovat mne můžete na Whats APP , nebo na Messensgeru a my Vám zašleme email, nebo se přihlašte do našeho Newsletteru .

  Aktivace členství je do měsíce od registrace prvním nákupem a platí se online. Pokud se bojíte na internetu platit kartou, doporučujeme Revolut. Máme s Revolutkou dobré zkušenosti a je to zdarma. Však si to sami vyzkoušejte.

  Nová éra parfémů Essens

  Nová éra parfémů Essens vstupuje na evropský trh. Byla jsem peoto na firmě Essens osobně, abych se s novými parfémy seznámila a sama si vybrala pro sebe ten právý..

  Nová éra parfémů Essens – Co to pro nás znamená?

  Nová éra parfémů Essens-Nový design-Nové parfémy -Essens Brno

  Parfém je skutečně mnohem více než jen směs aromatických látek. Má hlubší významy a může odrážet naši identitu, životní styl a osobnost.

  Zamysleli jste se někdy nad tím, co vše může pro vás vhodně zvolený parfém znamenat,

  Vyjádření identity: Parfém může být formou sebevyjádření. Výběr konkrétního parfému může říct něco o vaší osobnosti, vkusu a stylu.

  Zvýraznění nálady: Různé vůně mohou ovlivnit naši náladu. Nosíme-li parfém, který nám připomíná radostné chvíle, může nám to pomoci se cítit šťastněji.

  Paměť a emoce: Určité vůně jsou schopny vyvolávat silné emoce a vzpomínky. Parfém může být spojen s konkrétními událostmi nebo lidmi a přinášet nám radostné vzpomínky.

  Sebejistota: Parfém může zvýšit naši sebejistotu a sebevědomí. Když se cítíme dobře vonící, můžeme se cítit lépe připraveni na různé situace.

  Sociální komunikace: Parfém může být součástí sociální komunikace. Lidi okolo nás si mohou všimnout naší vůně a reagovat na ni.

  Rituál a péče o sebe: Používání parfému může být rituálem péče o sebe. Mnoho lidí se cítí lépe, když si nastříkají oblíbený parfém.

  Celkově řečeno, parfém může být pro nás způsobem vyjádření naší osobnosti, nálady a emocí. Je to více než jen kosmetický produkt. Může nám přinášet potěšení a pomáhat nám cítit se lépe ve své kůži.

  Je to jedinečný způsob, jakým se můžeme vyjádřit a komunikovat s okolím.

  Nová éra v parfémech Essens

  Seznamte se podrobněji, o jaké parfémy se jedná.

  Nové parfémy r. 2023 jsou za 600,-Kč. Jsou to W 183 až W 194 a M 041 až M 045.

  Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

  Seznamte se také s parfémy Noir a Essens dekorativní kosmetikou Essens Must Have Edition, kterou si oblíbili české Miss a je dílem týmu významného českého vizážisty Pavla Kortána.

  Můžete produkty Essens nakoupit také přímo do výrobce:

   Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

  V závěru bych vám ráda připoměla článek vyzdvihující Produkty podporující snížení váhyJak účelně a zdravě detoxikovat organismus a článek Doplněk stravy Essens Syrup-Prebiotikum FOS-Prebiotické sirupy.

  Dotazy pište na Whats APP , nebo na Messensgeru a my Vám zašleme email, nebo se přihlašte do našeho Newsletteru .

  Essens parfémy- Vzorník vůní – Novinky r. 2023

  ESSENS Perfumes vznikají především s důrazem na nejvyšší možnou kvalitu. Naše výroba je certifikována GMP (Good Manufacturing Practice), ISO 9001-2008 a je pod neustálou kontrolou podle nejpřísnějších předpisů a norem Evropské unie.

  Garantujeme obsah 20 % vonných esencí (éterických olejů), exkluzivně dodávaných jedním z předních světových producentů pro privátní značky společností SELUZ, což zaručuje řadit se k elitě mezi parfémy.

  Essens parfémy – Základní portfolio standardní edice

  Essens parfémy jsou luxusní vůně s obsahem 20% esencí
  Essens parfémy – Essens parfémové sety

  Nabídka zahrnuje 40 dámských a 20 pánských nejprodávanějších vůní, které se pravidelně obměňují. 

  Vzorník obsahuje:

  Pánské vůně: m00101, m00301, m00701, m00801, m01301, m01501, m01601, m02001, m02101, m02201, m02401, m02501, m02901, m03401, m04001, m04101, m04201, m04301, m04401, m04501

  Dámské vůně: w10201, w10401, w10501, w10601, w10701, w11101, w11201, w11501, w11701, w11801, w12401, w12701, w12801, w13701, w14101, w14201, w14301, w14501, w14801, w15001, w15101, w15301, w15701, w17101, w17201, w17701, w18101, w18201, w18301, w18401, w18501, w18601, w18701, w18801, w18901, w19001, w19101, w19201, w19301, w19401

  Ve všech 60-ti vůních ESSENS rozšířila sortiment o sprchové gely a ve 40-ti dámských vůních si můžete dopřát i parfémované tělové balzámy.

  Balzámy jsou obohacené o hydratační komplex, vitamin E, bambucké máslo, meruňkový a konopný olej, díky kterým bude vaše pokožka nejen voňavá, ale i krásná a zdravá.

  Nové Essens Parfémy - 2023

  U Essens najdeš vždy skělé ceny. Parfém 50 ml za 565,- Kč a ve stejné vůni 200 ml sprchový gel za 190,- Kč a  200ml tělový balzám za 210,- Kč.

  Essens parfémy- Vzorník vůní – Novinky r. 2023

  Nové parfémy r. 2023 jsou za 600,-Kč. Jsou to W 183 až W 194 a M 041 až M 045.

  Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.


  Essens parfémy dámské

  Dámský parfém w102
  Objem: 50 ml

  Vášnivá vůně plná emocí, kterou si zamilujete.

   • Hlava: zelený šeřík, lístky sicilského citronu
   • Srdce: květ broskve, vistárie, červená pivoňka, zelený čaj, čínská vonokvětka
   • Základ: ambra, pižmo, cedrové dřevo
  •  

  Typ vůně: Květinové, Zelené


  Dámský parfém w104

  Objem: 50 ml

  Neodolatelná vůně radosti ze života, která vás zahalí svěžestí.

  • Hlava: zelené jablko, cedr, zvonek, sicilský citron
  • Srdce: bílá růže, bambus, jasmín
  • Základ: cedrové dřevo, pižmo, ambra

  Typ vůně: Květinové, Ovocné


  Dámský parfém w105
  Objem: 50 ml

  Příjemná, sofistikovaná a jemně provokující vůně, ve které se květinové tóny snoubí s ovocem.

  Hlava: magnólie, okurka, grapefruit 

  Srdce: tuberóza, fialka, jablko, konvalinka, růže 

  • Základ: lesní tóny, pižmo, bílá ambra

  Typ vůně: Květinové, Dřevité, Pižmové


  Dámský parfém w106

  Objem: 50 ml

  Nespoutaná vůně pro silnou a svobodomyslnou ženu.

  • Hlava: citron Amalfi, máta
  • Srdce: jasmín, růžový pepř, pivoňka
  • Základ: francouzská labdanum, cedrové dřevo, cukr

  Typ vůně: Květinové


  Dámský parfém w107

  Objem: 50 ml

  Máte smysl pro módu a styl? Tak potom je tato vůně stvořená pro vás.

  • Hlava: pivoňka, frézie, liči
  • Srdce: růže, magnólie, konvalinka
  • Základ: ambra, cedrové dřevo

  Typ vůně: Orientální, Květinové

  Dámský parfém w111

  Objem: 50 ml

  Vzácný poklad, který ukrývá jemnou smyslnost a krystalickou čistotu.

  • Hlava: granátové jablko, yuzu
  • Srdce: pivoňka, magnólie, lotosový květ
  • Základ: ambra, pižmo

  Typ vůně: Květinové, Ovocné


  Dámský parfém w112

  Objem: 50 ml

  Vzrušující a originální vůně, která si vás podmaní.

  • Hlava: okvětní lístky africké frézie, broskev, gardénie
  • Srdce: koriandr, růže, jasmín
  • Základ: vanilka, pačule, vetivér

  Typ vůně: Chyprové, Ovocné


  Dámský parfém w115

  Objem: 50 ml

  Okouzlující andělská vůně, jejíž sladké tóny vás přenesou do dětství.

  • Hlava: meloun, kokos, pomeranč, skořice, jasmín, bergamot, cukrová vata
  • Srdce: med, meruňka, ostružiny, švestka, orchidej, broskev, jasmín, červené ovoce, růže
  • Základ: bob Tonka, ambra, pačule, pižmo, vanilka, karamel, tmavá čokoláda

  Typ vůně: Orientální, Vanilkové


  Dámský parfém w117

  Objem: 50 ml

  Svěží orientální vůně inspirovaná moderní ženou.

  • Hlava: pomeranč, květ pomeranče, mandarinka, bergamot
  • Srdce: mimóza, jasmín, turecká růže, ylang ylang
  • Základ: bob tonka, pačule, sladká myrha, vanilka, vetivér, bílé pižmo

  Typ vůně: Chyprové, Květinové


  Dámský parfém w118

  Objem: 50 ml

  Výrazně ženská vůně, ve které se snoubí jednoduchost s elegancí.

  • Hlava: mandarinka, růže, africká orchidea
  • Srdce: ostružina, švestka, fialka
  • Základ: pižmo, amarantové dřevo, břečťan

  Typ vůně: Květinové, Ovocné


  Dámský parfém w124

  Objem: 50 ml

  Vlna extrémní svěžesti plná energie a vitality, která svoji nositelku překvapí neobyčejnou proměnlivostí.

  Hlava: ananas, kosatec, pačule, růžový pepř, hyacint 

  Srdce: jasmín, citrusy 

  Základ: pižmo, pačule, bílé pižmo, vetivér

  Typ vůně: Chyprová, Květinová


  Dámský parfém w127

  Objem: 50 ml

  Smyslná vůně s ohnivým charakterem určená pro dominantní ženu, která svádí i beze slov.

  • Hlava: neroli, citron, malina
  • Srdce: květ pomeranče, jasmín, gardénie
  • Základ: pačule, bílý med

  Typ vůně: Květinová, Ovocná


  Dámský parfém w128

  Objem: 50 ml

  Nesmírně zajímavá, tajemná vůně s kouzelnými účinky květu kaktusu „Královna noci“.

  • Hlava: květ albízie, listy mandarinky
  • Srdce: květ pomeranče, květ kaktusu „Královna noci“, jasmín, růže
  • Základ: santalové dřevo, bob Tonka, vanilka

  Typ vůně: Orientální, Květinová


  Dámský parfém w137

  Objem: 50 ml

  Smyslně hřejivá, orientálně-květinová kompozice, v níž se mísí svěží tóny ovoce a květů s odvážnou, ale příjemnou pikantní příchutí pepře. Její nositelka je okouzlující, odvážná a šik.

  • Hlava: mandarinka, pomeranč, růžový pepř
  • Srdce: pelargonie, broskev, šeřík
  • Základ: pačule, ambra

  Typ vůně: Květinová, Orientální


  Dámský parfém w141

  Objem: 50 ml

  Neodolatelná vůně charakteristická pro ženy milující život a vychutnávající si každou jeho minutu.

  • Hlava: hruška, černý rybíz
  • Srdce: kosatec, jasmín, květ pomerančovníku
  • Základ: pačule, bob tonka, pralinka, vanilka

  Typ vůně: Orientální, Ovocná


  Dámský parfém w142

  Objem: 50 ml

  Smyslná a tajemná vůně plná tradic, klasiky, sladké a kávové chuti pro nespoutané ženy.

  • Hlava: hruška, květ pomerančovníku, růžový pepř
  • Srdce: káva, jasmín, vetivér
  • Základ: pačule, cedrové dřevo, vanilka

  Typ vůně: Orientální


  Dámský parfém w143

  Osobitá, šarmantní, svůdná, sebejistá…taková je žena, pro niž byla stvořena tato květinově-dřevitá vůně plná francouzského stylu a šarmu.

  • Hlava: aldehyd, neroli, ylang ylang
  • Srdce: kosatec, kořen kosatce, jasmín Z
  • Základ: ambra, santalové dřevo, pižmo

   Typ vůně: Květinová, Dřevitá


  Dámský parfém w145

  Objem: 50 ml

  Tato podmanivá vůně plná výrazných a dlouhotrvajících prvků s nádechem orientu je zrozena pro ženy rozhodné a smyslné.

  • Hlava: nové koření, meruňka, švestka
  • Srdce: tuberóza, jasmín, růže, konvalinka
  • Základ: santalové dřevo, mandle, vanilka

  Typ vůně: Orientální


  Dámský parfém w148

  Objem: 50 ml

  Jemně ženský parfém pro nositelku plnou bezstarostného mládí a pozitivních emocí.

  • Hlava: černý rybíz
  • Srdce: květiny, frézie, květnová růže
  • Základ: vanilka, pačule, ambroxan

  Typ vůně: Květinová, Chyprová


  Dámský parfém w150

  Objem: 50 ml

  Originální kompozice ovoce a podmanivých tónů dřeva s vůní pikantního zázvoru ohromí svou dokonalou výslednou souhrou. Parfém zosobňuje přirozenou krásu a eleganci s jemným dotekem ženské svůdnosti a hravosti.

  • Hlava: zázvor, jasmín, mandarinka
  • Srdce: vanilka, sůl
  • Základ: ambra, kašmír, santalové dřevo

  Typ vůně: Květinová


  Dámský parfém w151

  Objem: 50 ml

  Květinová vůně je tvořena kombinací mandlí, tuberózy, vlnou bílého jasmínu s prolnutím hlubokých tónů kakaových bobů. Fascinující vůně tvoří dokonalý harmonický celek a propůjčí ženě odvahu, eleganci a neproniknutelnou tajemnost.

  • Hlava: mandle, zelené tóny, pepř, černý rybíz
  • Srdce: konvalinka, jasmín, tuberóza
  • Základ: bob tonka, kakao, ambra

  Typ vůně: Květinová


  Dámský parfém w153

  Objem: 50 ml

  Jedinečná vůně velmi důmyslně propojuje exotické ovoce a jemné okvětní lístky s hřejivými tóny dřeva a smyslným pižmem. Sebevědomá vášnivá vůně zosobňuje sílu a individualitu smyslné moderní a emancipované ženy, která se nebojí dát najevo svůj názor.

  • Hlava: vodní meloun, kiwi
  • Srdce: květinové tóny, brambořík
  • Základ: dřevo, pižmo

  Typ vůně: Květinová


  Dámský parfém w157

  Objem: 50 ml

  Nevšední, sladce kořeněná, dřevitá vůně nabitá pozitivní energií vyzařuje klidem, pohodou a magickou přitažlivostí. Současně však podtrhuje nespoutanost, svobodu, osobitost a odvahu vyjádřit svůj postoj.

  • Hlava: jasmín, karamel
  • Srdce: kašmír
  • Základ: dřevo, ambra

  Typ vůně: Dřevitá


  Dámský parfém w171

  Moderní květinovo dřevitá vůně plná optimismu ze sladko citrusového bergamotu, zelených tónů, omamné vůně bílých květů se smyslnými akordy hřejivého cedrového dřeva, pižma a ambry, která vás zahřeje množstvím komplimentů.

  • Hlava: bergamot, zelené tóny, ovocné tóny
  • Srdce: jasmín, ylang ylang, konvalinka
  • Základ: cedr, pižmo, ambra, karamel

  Typ vůně: květinová, zelená


  Dámský parfém w172

  Velkolepá vůně plná citrusů s květinovým srdcem a pudrovými tóny stvořená pro nezávislou a sebevědomou ženu, která jde proti stereotypu a je odhodlaná pro svoji svobodu udělovat cokoliv.

  • Hlava: mandarinka, pomeranč
  • Srdce: jasmín, cedrové dřevo
  • Základ: pižmo, pudrové tóny

  Typ vůně: citrusová, květinová


  Dámský parfém w177

  Rozehrajte příběh plný upřímné lásky díky smyslné čisté vůni, která se začíná svěžími květinovými tóny bergamotu, pokračuje vznešeně jasmínem a cedrovým dřevem a sladkost mu dodává vanilka a pižmo.

  • Hlava: svěží tóny, kokos, bergamot
  • Srdce: jasmín, cedrové dřevo, pačule
  • Základ: vanilka, pižmo, sladké tóny

  Typ vůně: květinová, gurmánská


  Dámský parfém w181

  Elegantní intenzivní vůně je dokonalou souhrou ovocných tónů a kytice bílých květů s hlubokými dřevitými podtóny vetiveru a pačuli, které dodává neodolatelnou zajímavost sladký karamel a vanilka.

  • Hlava: bergamot, hruška, třešeň
  • Srdce: tuberóza, pomerančový květ, jasmín
  • Základ: pačule, vetivér, ambra, karamel, vanilka

  Typ vůně: orientální, květinová


  Dámský parfém w182

  Vydejte se na dobrodružnou cestu lemovanou nasládlou vůní růže, něžným jasmínem a bílými květy, na které si vychutnáte šťavnaté ovoce a v cíli vás přivítají akordy vzácného dřeva a pižma.

  • Hlava: ylang ylang, grep, růže, jablko
  • Srdce: violka, kiwi, kasie, broskev
  • Základ: bílé květy, pižmo, cedr, santalové dřevo

  Typ vůně: květinová


  Dámský parfém w183

  Jednoduchá, minimalistická vůně působí přirozeně a nenásilně. Nekonvenční parfém se otevírá vůní nasládlé ambry přecházející v dřevité a pudrové tóny. Odlišuje se od tradičních kompozic, protože v propojení s individuální vůní pokožky vytváří osobitý výraz identity. 

  Hlava: ambra

  Srdce: ambergris, bílé květy

  Základ: pižmo, dřevité tóny, pudrové tóny

  Typ vůně: orientální


  Dámský parfém w184

  Jedinečná kompozice nasládlých ovocných složek spojuje ženskou eleganci, svěžest a sebevědomí. Vůně se přirozeně staví na základ dřevitých tónů a reflektuje tak moderní a aktivní životní styl současných žen. 

  Hlava: jablko, černý rybíz, švestka, skořice, vanilka

  Srdce: jasmín, tymián

  Základ: cedrové a santalové dřevo, olivy, dřevité tóny

  Typ vůně: dřevitá, ovocná 


  Dámský parfém w185

  Tento parfém kombinuje osvěžující citrusové tóny s květinovými akordy a pevně stojí na teplém dřevitém základu. Parfém je atraktivní pro ženy hledající rovnováhu mezi svěžestí a jemnou smyslností.

  Hlava: bergamot, mandarinka, pomeranč

  Srdce: růže, jasmín

  Základ: santalové a cedrové dřevo, pačule, pižmo 

  Typ vůně: citrusová, květinová


  Dámský parfém w186

  Skvělá zpráva pro všechny milovnice svěžesti. Cítíte tu příjemnou vůni citrusů s nevšední bazalkou? Geniální kombo podtržené cedrovým dřevem výrazně podtrhuje vitalitu a přináší osvěžení. 

  Hlava: mandarinka, limetka, grep, bazalka, bergamot

  Srdce: máta, jablko, švestka, jasmín

  Základ: cedrové dřevo, pačule, vetivér, mech

  Typ vůně: citrusová, dřevitá


  Dámský parfém w187

  Parfém pro odvážné a sebevědomé ženy, které se nebojí vystoupit z davu a provést něco neobvyklého až šokujícího. Odvahu dodává výrazná gardénie, ke které se postupně přidává sladká vůně medu doplněná smyslnou pačulí. 

  Hlava: pomeranč, gardénie

  Srdce: med

  Základ: pačule

  Typ vůně: orientální, květinová


  Dámský parfém w188

  Oblíbená svěží vůně bergamotu ve spojení s růží a jasmínem evokující ženskou krásu perfektně doplňuje dřevitý základ. Tato vůně je dokonalým doplňkem pro ženy, které hledají harmonickou kombinaci svěžesti, květinové krásy a smyslnosti.

  Hlava: bergamot, citron, hruška, ylang

  Srdce: jasmín, konvalinka, lilie, růže

  Základ: pižmo, pačule, ambra, dřevité tóny

  Typ vůně: chyprová, květinová


  Dámský parfém w189

  Sofistikovaný a elegantní parfém, jehož kouzlo podtrhují temné aromatické složky jako je višeň a lékořice. Hřejivým tónům v základu dominuje bob tonka a sladká vanilka. Zahalte se do omamné vůně s prvky orientu podtrhující váš půvab a jedinečnost. 

  Hlava: bergamot, mandle, višeň

  Srdce: růže, čaj, taifská růže, lékořice

  Základ: anýz, bob tonka, vanilka, pačule

  Typ vůně: orientální, ovocná


  Dámský parfém w190

  Sofistikovaná a harmonická kombinace různorodých ingrediencí, které přesto tvoří výrazný a jemný smyslový zážitek. Na začátku parfému dominuje svěžest ovoce, střídá se opojnými květy s přitažlivou dřevitou hloubkou dodávající vůni zemitý a exotický charakter. 

  Hlava: ostružina, brusinka Srdce: růže, fialka, pivoňka

  Základ: pižmo, santalové dřevo, vetivér, pačule

  Typ vůně: květinová, dřevitá


  Dámský parfém w191

  Šťavnatost ovoce a jeho sladké nuance se v této vůni spojují s květinovými esencemi, kde se jasmín prolíná s půvabnými pivoňkami. Tento parfém je zářivým zástupcem chyprových vůní s ovocným akcentem, podtrhne vaši něžnou stránku a dodá vám tajemný půvab. 

  Hlava: jahoda, malina, hruška, bergamot

  Srdce: pivoňka, květ pomerančovníku, jasmín

  Základ: pačule, pižmo, ambroxan

  Typ vůně: chyprová, ovocná 


  Dámský parfém w192

  Tato vůně otevírá brány do přírody a květinového ráje. Jasmín dominuje harmonii ve středu vůně, základ pačule, cedru a vanilky dodává hloubku. Výsledkem je nezapomenutelná esence, která vás zahalí do kouzelných květinově ovocných tónů. 

  Hlava: zelené tóny

  Srdce: jasmín, fialka, otočník, brambořík

  Základ: pačule, cedrové dřevo, benzoin, vanilka

  Typ vůně: květinová, ovocná


  Dámský parfém w193

  Tento smyslný parfém vás okouzlí od prvního okamžiku. V úvodu dominuje osvěžující ovoce se svými šťavnatými tóny. Srdce parfému odkrývá bohatou květinovou paletu. V základu pevně stojí intenzita orientálního charakteru.

  Hlava: liči, mandarinka, pomeranč, broskev, bergamot

  Srdce: lilie, švestka, jasmín, konvalinka

  Základ: ambra, pižmo, vanilka, vetivér

  Typ vůně: orientální, květinová


  Dámský parfém w194

  Ideální vůně pro ženy, které hledají harmonickou kombinaci svěžesti, květinových tónů a smyslné hloubky. Jakmile se květinově-ovocné tóny rozvinou, přichází sofistikovaná a zároveň energická atmosféra. V závěru se vůně propadá do teplé a smyslné dimenze.

  Hlava: bergamot, pomeranč, malina

  Srdce: vetivér, magnolie, pepř

  Základ: pižmo, santalové dřevo, ambra

  Typ vůně: květinová, ovocná 


  Dámský parfém w901

  Sladkou ovocnou vůni magnólie, připomínající prosluněný jarní den, podtrhují intenzivní citrusové složky. Díky hřejivým kořeněným tónům v základu, se tato kombinace stává neotřelou a jedinečnou. Tato vůně je vhodná pro ženy i muže. 

  Hlava: citron, hruška, jablko, bergamot
  Srdce: magnólie, jasmín, růže, neroli
  Základ: vetiver, balsamico, ambra

  Typ vůně: květinová, zelená


  Dámský parfém w902

  Tajemná kouřová vůně přináší nevšední zážitek. Silné aroma dřevitých složek omámí i ty největší fajnšmekry a udělá každý den výjimečným. Tato odvážná vůně je určena pro ženy i muže.

  Hlava: rebarbora, kořeněné tóny, kouřové tóny
  Srdce: pačule, guajak, šáchor, balsamico
  Základ: santalové dřevo, cedrové dřevo, ambra

  Typ vůně: dřevitá, aromatická


  Dámský parfém w903

  Smyslná kořeněná vůně vás zahalí do oblaku, který probudí vaše druhé já. Je odlehčenou verzí tradiční vůně pižma, obohacenou o květinové tóny. Užijte si netradiční orientální vůni, aniž byste se cítili převonění. 

  Hlava: květinové tóny
  Srdce: konvalinka, dřevité tóny
  Základ: pižmo, větvičník, ambra

  Typ vůně: květinová 


  Essens parfémy pánské

  Pánský parfém m001

  Objem: 50 ml

  Vůně plná kontrastů, které vytvářejí dokonalou harmonii.

  • Hlava: levandule, mandarinka, hloh, muškátový květ, bergamot, heřmánek, citron
  • Srdce: muškátový oříšek, zimolez, hřebíček, santalové dřevo, listy fialky, jasmín, cedrové dřevo
  • Základ: kůže, bob tonka, jantar, pačule, pižmo, vetivér

  Typ vůně: dřevité, květinové, pižmové


  Pánský parfém m003

  Objem: 50 ml

  Svěží lehká vůně, jejíž vonné tóny jsou ztělesněním svobody a nezávislosti.

  • Hlava: pomeranč, limetka, mandarinka, jasmín, bergamot, citron
  • Srdce: brambořík, muškátový oříšek, rezeda, koriandr, fialka, frézie, mořské tóny, broskev, hyacint, růže
  • Základ: ambra, pačule, dubový mech, cedr, bílé pižmo

  Typ vůně: Vodní


  Pánský parfém m007

  Objem: 50 ml

  Výrazná vůně stvořená pro silného, úspěšného a cílevědomého muže.

  • Hlava: švestka, dubový mech, jablko, citrusové plody, bergamot, citron
  • Srdce: pelargonie, hřebíček, skořice
  • Základ: santalové dřevo, olivovník, vanilka, vetivér, cedr

  Typ vůně: Dřevité, Kořeněné


  Pánský parfém m008

  Objem: 50 ml

  Neodolatelná vůně, která vyjadřuje triumfální návrat k okázalé mužnosti.

  • Hlava: červený pomeranč, grapefruit
  • Srdce: máta, růže, skořice
  • Základ: pačule, ambra, kůže, dřevité tóny

  Typ vůně: Dřevité, Kořeněné


  Pánský parfém m013

  Objem: 50 ml

  Fascinující vůně s citrusovými tóny inspirovaná ostrostí horského vzduchu a čistotou vodopádů.

  • Hlava: bergamot, mandarinka
  • Srdce: zelený čaj, černý rybíz
  • Základ: galbánum, pižmo, santalové dřevo, hořký pomeranč

  Typ vůně: Zelená


  Pánský parfém m015

  Vůně představující sílu a nezávislost.

  • Hlava: citron, pomeranč, grapefruit, růžový pepř, mentol, muškátový ořech
  • Srdce: cedrové dřevo, trpké tóny, vetivér, zázvor, jasmín
  • Základ: pačule, kadidlo, santalové dřevo, labdanum

  Typ vůně: dřevitá


  Pánský parfém m016

  Objem: 50 ml

  Smyslné tóny čerstvého středomořského vzduchu, které jsou ideálním základem okouzlující a svěží elegance. Velmi lehká, citrusová vůně pro nikým a ničím nespoutaného muže, který se chce jen tak osvěžit a nepoutat na sebe příliš velkou pozornost.

  • Hlava: sicilská mandarinka, jalovec, grapefruit
  • Srdce: rozmarýn, brazilský palisandr, koření
  • Základ: pižmo, dubový mech, kadidlo

  Typ vůně: Citrusová, Ovocná


  Pánský parfém m020

  Objem: 50 ml

  Skutečně luxusní, hypnotizující vůně pro náročné. Představuje sílu, moc, vizi a úspěch.

  • Hlava: bergamot, černý rybíz, červené jablko, ananas
  • Srdce: jasmín, bříza, pačule, růže
  • Základ: pižmo, dubový mech, ambra, vanilka

  Typ vůně: Chyprová, Ovocná


  Pánský parfém m021

  Objem: 50 ml

  Charismatická vůně pro charismatické muže, kteří ví, jak upoutat pozornost.

  • Hlava: skořice, levandule, bergamot
  • Srdce: bob tonka, vanilka, jasmín
  • Základ: bříza, kůže, santalové dřevo

  Typ vůně: Dřevitá


  Pánský parfém m022

  Objem: 50 ml

  Moderní a luxusní vůně, jejíž nositel vyniká svým charisma a uměním žít svůj život naplno.

  • Hlava: bergamot, citron
  • Srdce: badyán, květ olivovníku, guajakové dřevo
  • Základ: kůže, tabák, bob tonka

  Typ vůně: Orientální, Dřevitá


  Pánský parfém m024

  Objem: 50 ml

  Sportovně laděná pánská vůně ztělesňující sílu, neutuchající energii, dynamiku a svěžest.

  • Hlava: grep, mořské tóny, mandarinka
  • Srdce: bobkový list, jasmín
  • Základ: guajakové dřevo, větvičník slívový, pačule

  Typ vůně: Citrusová, Vodní, Dřevitá


  Pánský parfém m025

  Objem: 50 ml

  Osvěžující vůně upoutá svými divokými živočišnými tóny, které jí dodávají smyslnou atmosféru. Je stvořená pro upřímné muže milující nespoutanost a pocit svobody.

  • Hlava: pepř, bergamot
  • Srdce: pelargonie, levandule, elemiová pryskyřice, vetivér, pačule
  • Základ: cedrové dřevo, labdanum, ambra

  Typ vůně: Fougerová


  Pánský parfém m029

  Objem: 50 ml

  Svěží tóny citrusů doplněné jemně nasládlou vanilkou a smyslným pižmem, tvoří ideální rovnováhu výsledné vůně. Díky vyzařující energii si ji zamilují především sportovně založení muži se smyslem pro fair play.

  • Hlava: aldehyd, pomeranč, červená mandarinka, tóny moře
  • Srdce: pepř, neroli, cedr
  • Základ: bob tonka, vetivér, ambra, vanilka, pižmo

  Typ vůně: Citrusová


  Pánský parfém m034

  Objem: 50 ml

  Energická vůně pro moderního muže, jenž žije přítomností a utváří ji energie rodící se z moderního světa. Je nepředvídatelná, překvapuje svou originalitou.

  • Hlava: pepř, fialka, kardamom, levandule, sladké tóny
  • Srdce: jablko, jasmín, konvalinka
  • Základ: ambrové dřevo, bob tonka, cedrové dřevo, vanilka, pižmo

  Typ vůně: Fougerová


  Pánský parfém m040

  Objem: 50 ml

  Fougerová vonná kompozice, která nezná hranice. Díky výjimečné kombinaci vůní, v níž se snoubí ostrá svěžest bergamotu a zázvoru s květinovými tóny levandule a orisu, umocněné intenzivní silou vetiveru, ambrového dřeva, kadidla a pačule, je těžké si vás nevšimnout.

  • Hlava: bergamot, mandarinka, oris, kadidlo
  • Srdce: zázvor, levandule, galbanum, rebarbora
  • Základ: pižmo, vetivér, pačule, ambra

  Typ vůně: fougérová, květinová


  Pánský parfém m041

  V tomto parfému hledejte nadrzlý charakter s nádechem elegance a orientu. Úvodní tóny propojují svěží bergamot a pikantní pepř, propleteném v srdci zklidňující šalvějí s cedrovým dřevem.Smyslný bob tonka, kakao a bohaté ambrové dřevo vytvářejí pevný základ. 

  Hlava: bergamot, pepř

  Srdce: cedrové dřevo, šalvěj, levandule

  Základ: bob tonka, ambrové dřevo, kakao

  Typ vůně: orientální, kořeněné


  Pánský parfém m042

  Svěžest, exotika a smyslnost. Tak lze charakterizovat jedinečnou vůni pro opravdové muže.  Šťavnatý grep s nádechem bazalky se postará o dávku svěžesti. Smyslnou a exotickou vrstvu přináší kardamom se zázvorem, v základu se setkává cedr s vůní tabáku. 

  Hlava: grep, bazalka, koriandr

  Srdce: květ pomerančovníku, kardamom, zázvor

  Základ: cedr, ambra, tabák

  Typ vůně: orientální, dřevitá


  Pánský parfém m043

  Parfém plný kontrastů stvořený pro pravé gentlemany. Vůně ve své hlavě nese pikantní a osvěžující ovocné tóny. V srdci vítá nádechem kosatce s mechem a jeho smyslný základ tvoří vanilka, která přidává do této fougérové vůně závan elegance. 

  Hlava: bergamot, zelené tóny, kardamom, ananas

  Srdce: levandule, kosatec, kakost, mech

  Základ: pačule, kůže, vanilka

  Typ vůně: fougérová


  Pánský parfém m044

  Orientem zahalený tajemný parfém pro silné charismatické muže. První osvěžující dojem otevírá vůně kosatce s vanilkou, postupně se rozvíjí do smyslného květinového objetí jasmínu a konvalinky. Základní tóny pačuli a cedru dodávají vůni hloubku a stabilitu.

  Hlava: kosatec, vanilka

  Srdce: ambra, jasmín, konvalinka

  Základ: pačule, cedr, pižmo

  Typ vůně: květinová, orientální


  Pánský parfém m045

  Spojení levandule a citronu zanechává pocit svěžesti a energie. Jablečné akordy s dotekem zemitého a kouřového tónu umocňují dřevitou, jemně kořeněnou a neodolatelně přitažlivou vůni. Ideální volba pro muže hledající spojení mezi přírodou a smyslností.

  Hlava: levandule, citron

  Srdce: jablko, zemité a kouřové tóny, pačule

  Základ: levandule, vanilka, vetivér

  Typ vůně: dřevitá


  Pánský parfém m901

  Svěží, aromatická a moderní vůně, kterou jen tak nezapomenete. Vyvážené zelené tóny v kombinaci se sladce vonícím jasmínem nenechají žádnou čichovou buňku klidnou.  

  Hlava: citrón, zelené tóny
  Srdce: cedrové dřevo, jasmín
  Základ: suché dřevo, pižmo

  Typ vůně: zelená, dřevitá


  Typ vůně

  Květinová: W102, W104, W105, W 106, W 107, W 111, W 117, W 118, W 124, W 127, W 128, W 137, W 143, W 148, W 150, W 151, W 153, W 172, W 177, W 181, W 182, W 185, W 187, W 188, W 190, W 192, W 193, W 194, W 901, W 903,

  M 001, M 040, M 044,

  Zelená: W102, W 171, W 901,

  M 013, M 901, 

  Ovocná: W104, W 111, W 112, W 118, W 127, W 141, W 184, W 189, W 191, W 192, W 194,

  M 016, M 020,

  Dřevitá: W 105, W 143, W 157, W 184, W 186, W 190, W 901,

  M 001, M 007, M 008, M 015, M 021, M 022, M 024, M 042, M 045, M 901,

  Pižmová: W105, 

  M 001,

  Chyprová: W 112, W 117, W 124, W 148, 2 191, 

  M 020,

  Orientální: W 107, W 115, W 128, W 137, W 141, W 142, W 145, W 181, W 183, w 187, W 189, W 193, 

  M 022, M 041, M 042, M 044,

  Citrusová: W 172, W 185, W 186, 

  M 016, M 024, M 029, 

  Gurmánská: W 177, 

  Vodní:

  M 003, M 024, 

  Kořeněná:

  M 007, M 008, M 041, 

  Fougerová: W 187, M 043, 

  M 024, M 034, M 040

  Aromatická: W 902,

  Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.  Educational Agency Ostrava

  Educational Agency Ostrava – Vzdělávací kurzy – semináře, školení, lektorská činnost, přednášková činnost z oblasti výtvarného umění a marketingu. 

  Věřím, že vám naše kurzy pomohou v rozjezdu.

  Pokud máte zájem o přivýdělek, můžete si se mnou domluvit 30 min. online schůzku zdarma. Stačí si zarezervovat termín.

  Educational Agency
  Kurzy školení online Educational Agency

  Naše kurzy vedeme přes Edukational Agency.
  S námi můžete projít edukativními programy, aby jste se na sítích dobře orientovali a dosáhli se svou prací kýženého výsledku.

  Věnujeme se seberozvoji a zařazení seberozvoje do každodenních činností, probouzíme energii tak, aby byli každým dnem rostli a byli přitom ve své jedinečné náladě.

  Edukace vede nejen získávání určitých vědomostí a poznatků, ale i k dosažení určité změny, přeměny.

  Chcete na internetu podnikat? To musíte být na sociálních sítích vidět. Ale jak toho úspěchu dosáhnout? Má to být nejjednoduchší cesta. Nejste však vidět a pokud vás nikdo nevidí, jak by jste nebyl, nejste, neprodáte.

  Svět a lidé se za poslední roky dost změnil. Je třeba se vyrovnat s tím, že co bylo se již nevrátí. Je to třeba přijmout a zaujmout postoj úspěšných lidí, to je být flexibilní. Rychlá reakce na změny, seberozvoj a plné soustředění na to, co sami můžeme ovlivnit a sami se dále rozvíjeli.

  Věřím, že vám naše kurzy pomohou v rozjezdu.

  Pokud máte zájem o přivýdělek, můžete si se mnou domluvit 30 min. online schůzku zdarma. Stačí si zarezervovat termín.

  Educational Agency
  Educational Agency

  Naše kurzy vedeme přes Edukational Agency. Máte-li Cashback kartu, můžete si Cashback stáhnout přes aplikaci Scan&Go. Je to jednoduché, doklad v aplikaci načtete a my Vám připíšeme Cashback. Pokud ještě nemáte, získáte ji zdarma na tomto odkaze. S myWorld získáte navíc z každého online nákupu peníze zpět.

  Je třeba pracovat chytře, vědět jak na to a s tím vám můžeme pomoci. Na tomto webu vzděláváme, rozvíjíme dovednosti potřebné k této práci.

  Pomůžeme Vám zařadit seberozvoj do každodenních činností s probouzením vaši energie, aby byli každým dnem v té své jedinečné náladě.

  Nabízíme Vám Video školení, prezentace a informační soubory zdarma a také Kurzy – nabídka vzdělávání pro online podnikání.

  Rádi přispíváte na sociální sítě? Sledujte nás na Klíč k úspěchu – Síťový marketing-Práce z domova-Obchody online

  Můžete se také přidat do naší skupiny na Facebuku: Jak na sítě

  Nabízíme rovněž individuální přípravu na talentové zkoušky vysoké školy s výtvarnými obory a na architekturu: Dále výtvarné techniky – kurzy, prezentace z oblasti výtvarného umění a ostatní edukativní programy a semináře semináře pro dospělé z oblasti umění, budování značky… 

  Pro osobní setkání bude termín Vaší návštěvy individuálně dohodnut po telefonu. Naše kontaktní údaje najdete na stránkách Educational Agency.
  Osobní setkání v Ostravě lze domluvit.