Canassens hřejivý a chladivý gel

Canassens – Nová generace kanabidiolu a s ní tři revoluční produkty, které vaše tělo ocení. Nově pod produktovou řadou Canassens. Vyzkoušejte kapky vhodné na pokožku i sliznice a ulevte pohybovému aparátu i nervům.

Canassens hřejivý a chladivý gel
Canassens hřejivý a chladivý gel

Chladivý gel pomůže s rychlou regenerací unavených svalů a kloubů a hřejivý gel s jejich relaxací a prokrvením pokožky. Využijte skutečnou sílu přírody pro vaše zdraví a harmonii….

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Máte zájem o spolupráci? Přečtete si také Proč se stát členem Klubu Essens a pak se rozhodněte, zda se k nám přidáte. Členství v Klubu Essens je zdarma.

Podívejte se také na to jaké jsou Motivace pro členy Klubu Essens.

Hledáte další možnost, kde ušetřit? Cashback karta je zdarma a získáváte možnost ušetřit jak v internetových obchodech, tak ve velkých marketech. Kartu získáte zdarma na tomto odkaze.

Sejít se můžeme ve skupině Essens na Telegramu.

Vlastníte-li Cashback kartu z myWorld, nezapomeňte si v aplikaci Scan and Go vyskanovat fakturu k načtení. Pokud myWorld kartu ješte nemáte, přihlaste si ji zdarma. Následně si pak stáhněte i aplikaci do svého mobilu.

Autor: ksandrova.cz

Malířka a marketer měnící lidem život k lepšímu. Stále umělecky aktivní. Vedle toho se věnuje lektorské činnosti, učí orientaci v sociálních sitích, spolupracuje s čekou firmou s Essens.