Měníme lidem život k lepšímu. Umělecká a lektorská činnost, učíme orientaci v sociálních sitích, spolupracujeme s Essens, nabízíme produkty pro zdraví a krásu.

Klíč k úspěchu na internetu

Klíč k úspěchu na internetu, práci na sociálních sítích spolu objevíme na připravované pětidenní výzvě „Klíč k úspěchu na sociálních sítích“ a „Příprava sociálních sítí“

5-ti denní výzva Klíč k úspěchu v práci v síti

  1. Probereme, jak odhalit naši cílovou skupinu
  2. Nastavení profilu a Fanpage, Business Page
  3. Jak propojit Fanpage s Instagramem, připojení skupiny, Creator Studia, tvorba a plánování příspěvků
  4. Fotografie a úprava obrazového materiálu – Canva,
  5. Tvorba videí – Živé vysílání, Streamyard, Restream, Zoom

Vlastní doména

Než se dostaneme ke kurzu, je třeba si uvědomit, že vlastní web je základ. Pokud ještě nemáte svůj vlastní web, doporučuji web na vlastní doméně. Vyzkoušejte si zda Vaše volba domény na Svět Hostingu ještě volná.

SimpleShop

Pak se rozhodněte, jaká forma webu je pro vás vhodná. Stačí vám blog, pokud nemáte zájem zrovna o internetový obchod. Vlastně za e-Shop nemusíte platit horentní sumy. Vyzkoušejte si SimpleShop.

Příležitost

Hledáte-li příležitos jak ušetřit, s MyWorld získáváte další možnost. Cashback karta je zdarma a získáváte možnost ušetřit jak v internetových obchodech, tak ve velkých marketech.
Kartu získáte zdarma na tomto odkaze: https://myw.tf/dws35e

Pokud se rozhodnete pro spolupráci, pak Lyconet dává po celém světě lidem, jako jste vy, tuto jedinečnou možnost a s vaší kartou pak můžete profitovat i také.
na https://lyco.to/zu1frt

Co jsem zatím jen naznačovala, to se stalo realitou.

MyWorld má novou kryptoměnu eCredits.

A to unikátní. Na rozdíl od ostatních měn, jejichž kurz kolísá podle toho, jak se investoři vyspí, je eCredits skutečným platidlem.

myWorld má totiž výhodu zázemí víc jak 100.000 malých a středních podnikatelů, kteří jsou součástí Benefit programu. Během dvou, tří měsíců už ho budou akceptovat tisíce podnikatelů a další se mohou přidat.

eCredits je decentralizovaná kryptoměna, která splňuje každodenní požadavky moderní společnosti a používají ji lidé všech věkových kategorií a sociálních vrstev po celém světě. Tato globální platební síť má v úmyslu sblížit spotřebitele a místní maloobchodníky a zároveň zažít inovaci blockchainu a nový způsob interakce s penězi.

Následně budete moci si i eCredits propojit s myWorld.

A kde si můžete eCredits směnit? Na Blocktrade. Koupíte přímo za eu, nebo směníte v obchodních párech:

ECS/EUR 

ECS/USDC 

BTC/ECS 

Nejvýhodnější směna je na Revolutu.

Facebooktwitterpinterestlinkedinyoutubeinstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedin