Proč se stát členem Klubu Essens

Proč se stát členem Klubu Essens
Proč se stát členem Klubu Essens

Pokud přemýšlíte, nebo již dokonce víte, proč se stát členem Klubu Essens, jste na správném místě.

Už z obrázku vyčtete, jaké máme v Essens výhody a pokud znáte své proč, cestu najdete a já budu nápomocna. Silné PROČ je velká motivace a já vás ráda podpořím. Shrňme si tedy nyní ještě jednou, proč se stát členem Klubu Essens.

  • Registrace zdarma a bez závazků
  • Nakupujete produkty pro sebe až o 40% levněji
  • Možnost následného prodeje za katalogové ceny s okamžitým ziskem
  • Možnost využití motivačních akcí – produkty zdarma, dárky, soutěže, …
  • Přístup do online katalogu produktů s možností online objednávky
  • Pozvěte a registrujte nové členy Essens a získejte provize i z jejich nákupů
  • Další výhody pro členy klubu ESSENS, např. nový automobil s ESSENS flotila
  • Žádná povinnost pravidelných odběrů či minimálních objednávek

Možnosti, které se nám nabízí, jsme-li členem Klubu Essens:

1. SPOTŘEBITEL – produkty Essens si objednáváte sami pro sebe a rodinu za nákupní ceny se slevou až 40%

2. DISTRIBUTOR – pomocí testeru budete mít možnost prezentovat vůně také svému okolí. Prodejem 50 ml parfému získáte 100Kč.

Můžete také začít využívat Cashback. Na ten získáváte nárok od nákupu 50 bodů v kalendřním měsíci. Další měsíc je Vám cashback načten do vaší peněženky a můžete ho začít využívat na nákup dalších produktů. Z parfému takto získáte navíc dalších 70 Kč.

Další výhodou jsou akce. U parfémů je to stálá akce 5+1, 9+2 a 12+3. Na Aloe, Colostrum, Essynbio a sprchové gely a balzámy je to 8+1, 14+2 a 18+3.

3. VLASTNÍ SÍŤ – nabídnětě svým známým a přátelům, že i oni mohou nakupovat veškeré produkty Essens s výraznou slevou (zde se již vyplatí pořídit si tester vůní, ovšem není to podmíkou).

Tím, že Vy jim tuto možnost nabídnete, tak si vytváříte tzn. pasivní příjem a to vždy, když si tito zaregistrovaní objednají a Vás už k tomu nepotřebují, tak Vám se takto načítají provize. Ty si můžete z firmy Essens vyzvednout odečtením z Vaší objednávky nebo nechat zaslat na účet.

Chcete se stát členem Klubu Essens?

Pokud jste se rozhodli registrovat do Klubu Essens a využívat tak všech uvedených výhod, pokračujte kliknutím zde: REGISTROVAT

Hned v prvním políčku formuláře budete potřebovat vyplnit Vašeho sponzora, ID sponzora je: 10001234. Pro úspěšné dokončení registrace vyplňte všechna políčka.

Soukromé údaje, které zadáváte během registrace, jsou jen mezi Vámi a společností ESSENS, z toho důvodu probíhá registrace přímo v jejich formuláři online. Po dokončení registrace obdržíte na zadaný e-mail Váš PIN pro členský přístup, instrukce k nastavení vašeho hesla.

Vaše členské číslo sloužící k objednávkám a další komunikaci. Od této chvíle můžete již veškeré produkty nakupovat přímo od výrobce na stránkách Essens, nebo osobně na centrále v Brně.

Podívejte se také na to jaké jsou Motivace pro členy Klubu Essens.

O SPOLEČNOSTI ESSENS:

Skvělý marketing

ESSENS je společným výsledkem

tvůrčí činnosti mnoha profesionálů v oborech výroby kosmetiky, výživových doplňků a síťového marketingu. ESSENS v září 2011 uvedla na trh kvalitní parfémy vytvořené z těch nejlepších vonných esencí, které potěší vaše smysly.

Laboratoř – tvorba esencí parfémů Essens


Můžete se těšit na vzorník vůní

40 dámských a 20 pánských vůní, mezi kterými si jistě najdete své oblíbené. Mezinárodní tým pečlivě vybíral ty nejvhodnější vonné kompozice od jednoho z předních světových dodavatelů parfémových esencí.

Z těch vzniká na území České republiky konečný produkt – parfém, který je balen do kvalitních flakonů z italských sklářských dílen s dlouholetou tradicí. Po registraci pošlu přirovnání vůní do zprávy.

Výroba parfémú Essen

Výroba na území ČR probíhá

v závodě s certifikací pro výrobu kosmetiky a farmaceutických výrobků. Umožňuje neustálou kontrolu kvality produktů a výrobu podle nejpřísnějších předpisů a norem Evropské unie. Zde také probíhá vývoj nových produktových řad.

Flakón parfému v sobě skrývá malý zázrak,

vůni, jejíž pár kapek může zpříjemnit celý náš den, okouzlit naše okolí nebo se stát tématem konverzace i s úplně cizím člověkem, který nám složí kompliment: „Čím tak krásně voníte?“

Vůně v různých podobách ozvláštňují náš každodenní život. Malý luxus v podobě flakonu parfému si může dopřát téměř každý z nás. Krásná vůně nás na chvíli přenese do jiného světa a to je jedno z tajemství úspěchu a popularity, kterým se parfémy těší.

Historie vůní

Příjemné vůně fascinovaly lidstvo od dávných věků. První metodu výroby vůní objevili lidé náhodou. Všimli si, že při hoření jistých druhů dřeva se uvolňují příjemné vůně. Proto pojmenování parfému vzniklo z latinského „per fumum“, tedy „skrze kouř“. První zmínky o použití vonných látek najdeme již u dávných vyspělých kultur – u Egypťanů, Řeků a Římanů.

Za skutečné vynálezce parfému ovšem považujeme Araby, kteří kolem roku 1000 n.l. rozvinuli techniky destilace a vyrobili první čisté éterické oleje. Tyto znalosti přivezli do Evropy v 11. století křižáci a ve 12. století byla ve Francii udělena první koncese k výrobě parfémů.

Kontaktovat mne můžete na Whats APP , nebo na Messensgeru a my Vám zašleme email, nebo se přihlašte do našeho Newsletteru

Aktivace členství je do měsíce od registrace prvním nákupem a platí se online. Pokud se bojíte na internetu platit kartou, doporučujeme Revolut. Máme s Revolutkou dobré zkušenosti a je to zdarma. Však si to sami vyzkoušejte.