Šárka Ksandrová, akademická malířka – umělecká tvorba

Jmenuji se Šárka Ksandrová a jsem akademická malířka.

Studovala jsem na Hochshule für Buchkunst und Grafik v Lipsku obor Buchgestalltung a na VŠUP v Praze obor Knižní kultura a písmo u prof. Milana Hegara.

Zpěváčci
Zpěváčci

Jako první jsem působila jako výtvarník na výstavišti Ostrava a potom u českých drah. Vždy jsem se souběžně věnovala umělecké a pedagogické činnosti.

Než jsem šla učit na Gymnázium, byla jsem několik let na voné noze, věnovala se malbě, kereamice a spolupráci výtvarníka s architektem, což čítalo většinou práce na orientačním systému, úpravy interiéru, či tvorba mozaiky.

Vedle své volné tvorby jsem působila jako pedagog na ZUŠ, po té na gymnáziu, kde jsem vyučovala výtvarnou výchovu a taktéž na soukromých uměleckých školách kresbu, malbu a dějiny umění, připravovala studenty na přijímací zkoušky.

V posledních letech jsem působila jako ředitelka Základní umělecké školy v Rychvaldě a na ZUŠ Edvarda Runda. Posléze jsem zůstala doma a dodnes se věnuji umělecké tvorbě a vedle toho se věnuji webmasterské činnosti, práci v sítích, které jsem profesionálně zvládla a stala jsem se expertem na sociální sítě.

Art Galerie
Art Galerie

Jsem členem výtvarného spolku UVU-OSLAVA

Přečtěte si také kde vystavovala.

Kontaktovat mne můžete na Whats APP , nebo na Messensgeru a my Vám zašleme email, nebo se přihlašte do našeho Newsletteru.