Tvorba, školství a marketing

Tvorba, školství a marketing

Tvorba, školství a marketing mne provází celým životem. Mé jméno je Šárka Ksandrová a studovala jsem na VŠUP Praha u prof. Milana Hegara.

První dva roky mého vysokoškolského studia jsem studovala v Lipsku na Hochshule für Buchkunst und Grafik.

Do Německa jsem se jako zahraniční student dostala díky znalosti cizím jazykům. Kvalitní jazykové výbavě jsem vděčna mému gymnáziu.

Po ukončení studia

Po ukončení studia jsem byla na volné noze, věnovala se spolupráci výtvarníka s architektem. Ale byla to také propagační tvorba, keramika, malířství.

Vedle toho jsem působila v uměleckém školství. Učila jsem na základní umělecké škole, následně pak 10 let na Gymnáziu.

Jako pedagog jsem připravovala studenty ke studiu na uměleckých oborech. Svou pedagogickou kariéru jsem ukončila jako ředitelka ZUŠ Edwarda Runda v Ostravě.

Marketingová činnost

Umělecká tvorba mne rovněž přivedla na internet, kdy jsem začala navrhovat stránky. Na počátku internetu ještě nebyly takové možnosti jako nyní, kdy jsou hotové šablony a web si vytvoří každý.

Dělala jsem výtvarné návrhy a ty pak programátor zpracovával.

Když jsem to dělala pro jiné, tak jsem si řekla, že to také vyzkouším a začla jsem provozovat e-Shop. Je už to pěkná řádka let a mezi tím jsem zdomácněla i na sociálních sítích.

Odkaz na výstavu: https://essens-group.webnode.cz/sarka-ksandrova/z-vystavy-2011/

Před jednou mou soubornou výstavou „Alternativa“ mne také oslovila jedna mladá paní. Já jsem tenkrát neměla času nazdyt.

Telefony mne zdržovaly, odváděly od práce. Ale paní měla tak příjemný hlas, že jsem slíbila, že se ji ozvu.

Na instalaci výstavy jsem měla celý den a tak jsem ji tam pozvala, aby mne zažila v akci. A tam také bylo mé první seznámení s Essens, pro které jsem se nadchla a tak s touto firmou doposud spolupracuji.

Essens mne moc baví, hodně jsem díky této spolupráce procestovala.

Tvorba - Šárka Ksandrová
Tvorba – Šárka Ksandrová

Whats APP , nebo na Messensgeru a my Vám zašleme email, nebo se přihlašte do našeho Newsletteru