Aplikace Revolut-Lepší způsob jak přeposílat peníze a platit virtuální kartou online

Mobilní aplikace Revolut umožňuje spojení s vlastní platební debetní kartou značky Mastercard. 

Aplikace Revolut

Znáte Revolut? Aplikace Revolut Vám usnadní život při vzájemném přeposílání peněz a získáte i možnost mít vlastní virtuální kartu, což je výhodné při platbách v internetu. Umožňuje to také směnu až 150 měn ve výhodném kurzu a požádáte-li si o kartu, pak platíte na dovolené v jejich měně bez drahých převodů. Stačí si tam jen převést peníze a směnit na danou měnu.

Mám tam vždy pouze tolik, kolik potřebuji, neboť převody jsou opravdu rychlé. Využili jsme při naší dovolené ve Španělsku. Proto jsem si Revolut tak oblíbila a využívám na cestách hlavně díky skvělé směně.

Snadná registrace

Pracuji online, kde jsem se registrovaka a mám také aplikaci v mobilu. Mám pouze verzi Standart, tedy zdarma. Provést registraci je jednoduché. Přihlásit se totiž svým telefonním číslem. Při registraci stačí vyplnit své osobní údaje, adresu a nechat si ověřit svou identitu tak, že vyfotitíte svůj osobní doklad s fotkou a následně vyfotitíte i svůj obličej a obojí odešlete.

Registrace je pak hotová a můžete si hned objednat vlastní kartu, která je zdarma, zaplatíte pouze za dopravu. Pokud chcete plati pouze na internetu, stačí si tam vyplnit virtuální kartu a můžete si ji klidně navést i na Google Play.

Po registraci online si stáhnetě z Google Play nebo App Store aplikaci Revolut do vašeho chytrého mobilního telefonu a přihlaste se.

Základní tarify aplikace Revolut

Používám Standart a pokud chcete kartu používat pouze na platby internetu, stačí Vám virtuální karta. O fyzickou kartu pro placení v obchodech, či výběr je třeba si fyzickou kartu objednat. První je zdarma, platíte pouze poplatek za dopravu.

V Revolut je posílání peněz na místní bankovní účty zdarma. Převádění peněz do zahraničí jde se skvělými měnovými kurzy, nejsou v něm žádné skryté poplatky. Budete přesně vědět, co posíláte a přijímáte.

Základní tarif s nejnižšími limity je zdarma. Revolut si navíc neúčtuje žádné poplatky za běžné transakce a neplatíte též za vedení účtu ani za výběry z bankomatu. Zpoplatněné jsou pouze následující transakce převody měn o víkendu, převod měn o víkendu (1 %), nadlimitní převod měn (0,5 %), nadlimitní výběry z bankomatů (2 %) a iInvestování (až 2,5 %). Všechno zvládnete online, takže nemusíte nikam chodit ani nic složitě podepisovat.

Zdarma pak máte taktéž až 5 výběrů z bankomatu nebo 4 500 Kč za klouzavé období jednoho měsíce (podle toho, co nastane dříve), poté se platí poplatek. Poplatek činí 2 % z výběru, přičemž minimální poplatek je 30 Kč £ za výběr.

Však si to sami vyzkoušejte. Aplikaci spusťte a vyplňte svoje telefonní číslo navolte heslo a opište kód, který obdržíte v SMS zprávě. Aplikace vás následně požádá o osobní údaje (např. jméno, bydliště a e-mail) a po vyplnění osobních údajů je na řadě ověřovací platba. Posledním krokem je ověření identity. Identitu potvrdíte dokladem vyfoceným mobilem, jehož kopii jednoduše nahrajete společně se selfie fotkou na účet.

Ovládání je intuitivní, vše velmi rychle pochopíte.

Vedle Revolutky si cením také aplikace MyWorld. A chcete-li peníze z každého nákupu zpět, zajsistěte si kartu zdarma.

 MyWorld má více jak 150000 partnerů, získáváte Cashback, Deals, kódy. Stačí se přihlásit k MyWorld.

S MyWorld získáváte další možnost ušetřit. Cashback karta je zdarma a získáváte možnost ušetřit jak v internetových obchodech, tak ve velkých marketech.
Kartu získáte zdarma na tomto odkaze: https://myw.tf/dws35e

Pokud se rozhodnete pro spolupráci, pak Lyconet dává po celém světě lidem, jako jste vy, tuto jedinečnou možnost a s vaší kartou pak můžete profitovat i také.
na https://lyco.to/zu1frt

Facebooktwitterpinterestlinkedinyoutubeinstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedin

One thought on “Aplikace Revolut-Lepší způsob jak přeposílat peníze a platit virtuální kartou online

Napsat komentář