Doplněk stravy Essens Syrup-Prebiotikum FOS-Prebiotické sirupy

Doplněk stravy Essens Syrup-Prebiotikum FOS-Prebiotické sirupy

Vědecká rada Essens doporučuje doplňky stravy Essens Syrup

Lahodné medicinální sirupy Essens Syrup jsou výsledkem práce členů ESSENS Vědecké rady. Jejich vize byla vytvořit účinné produkty, které budou snadno aplikovatelné i pro odpůrce tablet či kapslí.

Zároveň kopírují ve všech ohledech potřeby dnešní hektického doby. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny prověřených dodavatelů.

Sirupy neobsahují syntetická barviva, lepek ani laktózu a jsou vhodné i pro vegany. Byly účelově navrženy tak, aby prostřednictvím přírodních složek dodaly tělu potřebné látky pro jeho správnou funkci.

Speciální receptury v atraktivních příchutích ovoce a bylin jsou obohaceny o účinné rostlinné výtažky, které mají široké využití ve farmacii i potravinářství.

Základním nosičem sirupů jsou FOS – fruktooligosacharidy.

Ty plní nejen funkci sladidla, ale jsou především významným prebiotikem. Znamená to tedy, že slouží jako zdroj energie pro prospěšné střevní bakterie, podporují vstřebávání živin do organismu, zlepšují stav střevní tkáně a její odolnost vůči infekci.

Doplněk stravy Essens Syrup-Prebiotikum FOS-Prebiotické sirupy

ČTYŘI JEDINEČNÉ SIRUPY JSOU IDEÁLNÍ PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL:

01 – ESSENS SYRUP IMMUNITY SYSTEM
02 – ESSENS SYRUP ANTISTRESS
03 – ESSENS SYRUP ANTIOXIDANT
04 – ESSENS SYRUP SPORT & ENERGY

05 – ESSENS SYRUP IMMUNITY FOR KIDS

Kup teď,  nebo mrkni na odkaz Proč se stát členem Klubu Essens a nakupuj za velkoobchodní ceny.

01 – ESSENS SYRUP IMMUNITY SYSTEM

01 – ESSENS SYRUP IMMUNITY SYSTEM

 • Speciální receptura s příchutí šípku a bezu přispívá k podpoře imunitního systému.
 • Obsahuje aktivní látky – extrakty z aceroly lysé a bezového květu a vitaminy B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9 a B12.
 • Acerola je keř nebo strom známý také jako tropická višeň a patří mezi nejbohatší zdroje vitaminu C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Květ černého bezu je bohatý na antioxidanty a velmi oblíbený v lidovém léčitelství pro své pozitivní účinky nejen při nachlazení.
 • Sirup podporuje obranyschopnost organismu, pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání, podporuje vstřebávání železa a přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k tvorbě kolagenu.

ESSENS SYRUP  IMMUNITY SYSTEM (0,7 l)

Obsah účinných látek ve 20 ml / % RHP (referenční hodnota příjmu):

 • Vitamín C (extrakt z plodu aceroly lysé, Malpighia glabra 25%): 240 mg / 300 %
 • Vitamin B1 – Thiamin: 0,165 mg / 15 %
 • Vitamin B2 – Riboflavin: 0,21 mg / 15 %
 • Vitamin B3 – Niacin: 2,4 mg / 15 %
 • Vitamin B5 – Kyselina pantothenová: 0,9 mg / 15 %
 • Vitamin B6 – Pyridoxin: 0,21 mg / 15 %
 • Vitamin B7 – Biotin: 7,5 µg / 15 %
 • Vitamin B9 – Kyselina listová: 30 µg / 15 %
 • Vitamin B12 – Kobalamin: 0,375 µg / 15 %
 • Nukleotidy: 50 mg / –

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

02 – ESSENS SYRUP ANTISTRESS 

 • Speciální receptura se vzácným šafránem k uvolnění mysli a zklidnění organismu.
 • Obsahuje aktivní látky – extrakt z aceroly lysé, L-tryptofan, šafrán setý a vitamin B6.
 • Acerola patří mezi nejbohatší zdroje vitaminu C, který přispívá ke správné funkci imunitního systému.
 • L-tryprofan je životně nezbytná aminokyselina podporující tvorbu neurohormonů serotoninu, melatoninu i nespočet enzymů.
 • Affron® je patentovaný prvotřídní výtažek z ručně sbíraných blizen šafránu setého, nejdražšího koření světa. Je zpracován patentovaným nízkoteplotním výrobním procesem extrakce AFF®ON Cool-Tech, který zajišťuje jeho dlouhodobou aktivitu a stabilitu, zároveň jde o první šafránový extrakt standardizovaný pomocí HPLC na Lepticrosalides®, bioaktivní sloučeniny, které pomáhají relaxaci, duševní a fyzické rovnováze a udržují pozitivní náladu.
 • Kvalitu Affron® dokládá 6 klinických studií, které prokázaly zlepšení nálady u zdravých osob s občasným stresem a úzkostí i zlepšení nespavosti už během 4 týdnů užívání.
 • Sirup pomáhá při uvolnění, zlepšuje náladu, zvyšuje pocit pohody, napomáhá relaxaci, kvalitnímu spánku a zároveň pomáhá zmírňovat úzkosti a stres.

ESSENS SYRUP ANTISTRESS (0,7 l)

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

03 – ESSENS SYRUP ANTIOXIDANT

03 – ESSENS SYRUP ANTIOXIDANT 

 • Speciální receptura s příchutí ostropestřce a goji pomáhá bojovat s volnými radikály.
 • Obsahuje aktivní látky – extrakt ostropestřce mariánského a trubkovce osinatého.
 • Ostropestřec mariánský je až 150 cm vysoká bylina jejíž využití dokládají už starověké zdroje. Extrakt ze semen ostropestřce mariánského, známý jako silymarin, má silný antioxidační účinek a vykazuje ochranný účinek ve vztahu k jaterním buňkám před škodlivými vlivy, kde zvyšuje odolnost buněčné membrány proti pronikání hepatotoxických látek. Pozitivně působí na trávicí systém, optimalizuje hladinu tuků a cholesterolu v krvi a může vést ke zlepšení glykemického profilu.
 • Trubkovec osinatý je bylina z čeledi hluchavkovitých, často využívaná v lidovém léčitelství jako diuretikum a k posílení funkce ledvin a močového ústrojí
 • Sirup přispívá k odvodnění organismu, pomáhá bojovat s volnými radikály, podporuje trávení a detoxikaci těla.

ESSENS SYRUP ANTIOXIDANT (0,7 l)

Kup teď,  nebo mrkni na-výhody členství a nakupuj za velkoobchodní ceny.

04 – ESSENS SYRUP SPORT & ENERGY

04 – ESSENS SYRUP SPORT & ENERGY

 • Speciální receptura s příchutí ženšenu a pomeranče na zlepšení sportovních výkonů.
 • Obsahuje aktivní látky – extrakt z cesmíny paraguayské, taurin a kofein.
 • Cesmína paraguayská je jihoamerický strom, jehož sušené a drcené listy jsou známé pod pojmem yerba maté a obsahují velké množství minerálů, vitamínů a antioxidantů s příznivým dopadem na organismus. Nápoje z yerba maté se staly populární v celé oblasti Jižní Ameriky pro své posilující a stimulační účinky, protože dodávají energii, zlepšují paměť i náladu, redukují apetit a napomáhají spalování tuků.
 • Aminokyselina taurin je silný antioxidant, působí jako stimulátor mozkové aktivity a má pozitivní vliv na výkon.
 • Kofein je alkaloid, který příznivě stimuluje centrální nervovou soustavu a srdeční činnost, potlačuje únavu a zvyšuje koncentraci a bdělost.
 • Sirup je vhodným doplňkem nejen pro sportovce, zlepšuje výkon vytrvalostního cvičení i energii, soustředěnost a duševní jasnost, zároveň napomáhá spalování tuků.

ESSENS SYRUP SPORT & ENERGY (0,7 l)

Chcete-li hubnout, podívejte se také na další Essens produkty pomáhající udržet si váhu.

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

Sirupy doporučujeme užívat v následujícím dávkování:

1 – 7 dní: 3x denně 5 ml
8 – 14 dní: 2x denně 5 ml, večer 10 ml
od 15 dne: ráno 5 ml, večer 15 ml
Maximální denní dávka by neměla přesáhnout 20 ml denně.
Užívání je možné buď v neředěné formě, nebo v ředění 1:5.

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

ESSENS SYRUP IMMUNITY FOR KIDS – doplněk stravy

To ani nečekáte jak dětem chutná. Slaďoučký sirup pro děti od 3 let věku s příchutí lesních plodů. Speciální receptura přispívá k podpoře imunitního systému dětí a je ideálním doplňkem zdravého životního stylu.

Jedná se o doplněk stravy ve formě sirupu s příchutí lesních plodů, s extraktem z aceroly lysé a modřínu opadavého pomáhá udržet normální funkci dětského imunitního systému. Sirup je ideální pro děti od 3 let věku. Hmotnost obsahu: 0,7 l

ESSENS SYRUP FOR KIDS byl účelově navržen tak, aby prostřednictvím přírodních složek dodal dětskému tělu potřebné látky pro jeho správnou funkci. Speciální receptura je obohacena o účinné rostlinné výtažky, které mají široké využití ve farmacii i potravinářství.

I zde se Vědecká radayEssens na základě jejich vize vytvořit účinné produkty, které budou snadno aplikovatelné i pro děti. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny prověřených dodavatelů. Sirupy neobsahují syntetická barviva, lepek ani laktózu a jsou vhodné i pro vegany.

Opět i u dětského sirupu jsou základním nosičem FOS, fruktooligosacharidy. Ty plní nejen funkci sladidla, ale jsou především významným prebiotikem. Slouží tedy jako zdroj energie pro prospěšné střevní bakterie, podporují vstřebávání živin do organismu, zlepšují stav střevní tkáně a její odolnost vůči infekci.

ESSENS SYRUP IMMUNITY FOR KIDS

ESSENS SYRUP IMMUNITY FOR KIDS:

 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k tvorbě kolagenu
 • přispívá ke snížení míry únavy i vyčerpání
 • podporuje obranyschopnost organismu

Acerola je keř nebo strom známý také jako tropická višeň a patří mezi nejbohatší zdroje vitaminu C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem.

Zvyšuje vstřebávání železa a přispívá k tvorbě kolagenu.

Patentovaná látka ResistAid® je 100% čistý extrakt přírodních látek z modřínu opadavého, který má velmi silný vliv na imunitu díky zvláštnímu cukru ARABINOGALACTANU (kombinace L-arabinózy a D-galaktózy).

ResistAid® je unikátní sám o sobě a navíc je zpracován unikátní technologií výroby, která je chráněna patenty US 5756098 a EP 86680. Výsledkem je 100% čistý aktivní extrakt z modřínu, bohatý na cenné fenolické a arabinogalaktanové sloučeniny. 

Patentovaná látka ResistAid® má klinicky potvrzené účinky na zvyšování odolnosti organismu.

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

05 – ESSENS SYRUP IMMUNITY FOR KIDS

Složení: extrakt z plodu aceroly lysé, extrakt z kůry modřínu opadavého, sladidla: sacharóza, fruktooligosacharidy, rozpouštědla: pitná voda purifikovaná, aroma: lesní plody, regulátory kyselosti: kyselina citrónová, stabilizátory: xantanová guma, konzervanty: benzoan sodný, sorban draselný.

Obsah účinných látek v 10 ml / % RHP (referenční hodnota příjmu): Vitamin C (extrakt z plodu aceroly lysé, Malpighia glabra 25%): 70 mg / 87,5 Extrakt z kůry modřínu opadavého (Larix decidua): 0,25 g / –

Doporučené dávkování: 10 ml sirupu denně. Doporučené ředění 1:5. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění pro užívání: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám.

Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

Produkty je možné používat i při hubnutí s Essens Keto.

Možná vás zajímají produkty podporující udržet si váhu, či Produktová řada Essens Home Pharmacy, Zdravé a efektivní hubnutí s Essens Keto Diet , nebo essenciální olejíčky – Produktová řada Essens Slow Living.

Zprávy pište na Whats APP , nebo na Messenger a my Vám zašleme email, nebo se přihlašte do našeho Newsletteru.