Měníme lidem život k lepšímu. Umělecká a lektorská činnost, učíme orientaci v sociálních sitích, spolupracujeme s Essens, nabízíme produkty pro zdraví a krásu.

Strategie na sociálních sítích

Příprava sociálních sítí

Základem úspěšného online marketingu je dnes být viděn na sociálních sítích. Nemůžete přeci chybět tam, kde jsou vaši stávající i potencionální zákazníci.

Pokud tam chybíte, dáváte své klienty všanc konkurenci. A nestačí tam pouze být, je třeba na nich vytvořit lákavou firemní stránku a naplnit ji přitažlivým obsahem.

A opět, nestačí jen mít svou firemní stránku, je ji třeba pravidelně aktualizovat, rozšiřovat povědomí o značce, chytře se zviditelňovat a zvyšovat tak vlastní vliv.

Péče o komunitu, vaše stávající i potencionální zákazníky podpoří prodej vašich produktů či služeb.

Správně nastavená strategie

Stanovte si na základě cílů a charakteristiky vašich zákazníků, co na sociálních sítích publikovat. Na správně nastavenou strategii pak stačí nápady aplikovat.

Vhodné nasměrování pomůžeme vám pomůže rozjet marketing na sociálních sítích. Postavte základ vaší komunity tak, aby jste získali srdce těch, kteří dosud fandí vaší konkurenci.

Strategie na sociálních sítích

Efektivní prezentace povede k naplnění vašich marketingových cílů. Začněte u svého profilu.

Profily na sociálních sítích

Na svém profilu na sociálních sítích věnujte pozornost nastavení důležitých informací, grafickému ztvárnění a prvotnímu obsahu.

Následně můžeme začít s Fanpage, propojením s instagramem a vlastní skupiny.

Neváhejte mne kontaktovat na Facebooku, mohu vše s vámi projít, udělat audit vašich stránek a poradit, jak na to.

Domluvíme si spolu konzultaci, při které se podíváme, zda využíváte Facebook na maximum, zda pracuje pro Vás, nebo je v síti utopen.

Zarezervujte si setkání na 30 minut (WahtsApp, Telegram, Zoom, mobil). Během něho zjistíme, jestli naše spolupráce bude fungovat, nebo ne. Cena tohoto setkání je 600 Kč. Platbu přijímám přes a Revolut.

Nabídka kurzů

Podívejte se také na naši nabídku online kurzů: Kurzy – nabídka vzdělávání pro online podnikání.

Připravujeme pětidenní výzvu „Klíč k úspěchu na sociálních sítích“.

Ještě nemáte svůj vlastní web? Doporučuji web na vlastní doméně. Vyzkoušejte si zda Vaše volba domény na Svět Hostingu ještě volná.

Ani za e-Shop nemusíte platit horentní sumy. Vyzkoušejte si SimpleShop.

Zajímáte se o marketing internetu? Přihlaste se k odběru novinek.

Facebooktwitterpinterestlinkedinyoutubeinstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedin