Měníme lidem život k lepšímu. Umělecká a lektorská činnost, učíme orientaci v sociálních sitích, spolupracujeme s Essens, nabízíme produkty pro zdraví a krásu.

Essens produkty

Essens produkty denní spotřeby

Produktové řady Essens
Essens produkty

Essens produkty jsou denní spotřeby, vše, co doma potřebujete den co den. Je to obchodní dům s produkty denní hygieny, přirodními produkty, i produkty pro úklid domácnosti.

Všechny ESSENS výrobky jsou vynikající kvality, jejich výroba probíhá na území ČESKÉ REPUBLIKY a podle platných hygienických a zdravotních předpisů EU s nejvyšš ší certifikací.

V Essens nakoupíte parfémy, pleťocou i tělovou a vlasovou kosmetiku i skvělou dekorativní kosmetiku z edice Must Have Edition.

Obchodní dům Essens
V Essens si každý vybere

Z produktů pro zdraví najdete celou škálu přírodních doplňku stravy s Aloe vera či Colostrem, CBD i malou domácí lékárnu Essens Home pharmacy. Pro podporu zdraví střev pak pro a prebiotika i prebiotické syrupy.

Domácnost si provoníte domácími parfémy či esenciálními olejíčky z řady Essens Slow Living.

Chcete přivýdělek, pasivní příjem nebo levný nákup? Neváhejte, udělejte si členství v klubu ESSENS. Registrace je zdarma a k ničemu Vás nezavazuje. Chcete znát výhody členství?

Nákup přímo u výrobceNákup se slevou až 40% s registrací
Essens registrace

Podívejte se také na to jaké jsou Motivace pro členy Klubu Essens.

Máte-li nějaké dotazy, nebo se Vám registrace nezdařila, neváhejte mne kontaktovat. Kontaktovat mne můžete na Whats APP , nebo na Messensgeru a my Vám zašleme email, nebo se přihlašte do našeho Newsletteru

Facebooktwitterpinterestlinkedinyoutubeinstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedin