Měníme lidem život k lepšímu. Umělecká a lektorská činnost, učíme orientaci v sociálních sitích, spolupracujeme s Essens, nabízíme produkty pro zdraví a krásu.

Rozměry obrázků na sociální sítě

Informace k tabulce velikostí obrázků
Rozměry obrázků na sociální sítě

Rozměry obrázků na sociální sítě je dobré znát a tak se vám Tabulka velikostí obrázků stane dobrou pomůckou. Určitě se Vám již někdy stalo, že fotografie byla po publikování špatně oříznutá a důležité detaily se nezobrazovaly? 

Chtěli by jste získat tabulku, kde najdete potřebné rozměry obrázků na sociální sítě? Chcete vědět, do jakého formátu vaše fotografie oříznout. 

Mít správné velikosti obrázků pro sociální média je pro někoho možná jednoduchý úkol, ale je dobré vědět, že rozměry fotografií se liší v závislosti na tom, kde a jak jsou sdíleny. Tabulka Vám napoví, jakou velikost obrázků na sociálních médiích zvolit,  jaké rozměry budete na konkrétní místa v konkrétní sociální síti potřebovat. Získáte cenné informace, které vám pomůžou při příštím návrhu, nebo výběru vizuálního obsahu na vaše sociální sítě.

Chcete ji získat zdarma?

To mne zajímá

Hledáte další možnost, kde ušetřit? Cashback karta je zdarma.

Začněte odebírat náš Essens Club Newsletter.

Facebooktwitterpinterestlinkedinyoutubeinstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedin
ksandrova.cz

Malířka a marketer měnící lidem život k lepšímu. Stále umělecky aktivní. Vedle toho se věnuje lektorské činnosti, učí orientaci v sociálních sitích, spolupracuje s čekou firmou s Essens.