Měníme lidem život k lepšímu. Umělecká a lektorská činnost, učíme orientaci v sociálních sitích, spolupracujeme s Essens, nabízíme produkty pro zdraví a krásu.

Educational Agency Ostrava

Educational Agency Ostrava – Vzdělávací kurzy – semináře, školení, lektorská činnost, přednášková činnost z oblasti výtvarného umění a marketingu.

Věřím, že vám naše kurzy pomohou v rozjezdu.

Pokud máte zájem o přivýdělek, můžete si se mnou domluvit 30 min. online schůzku zdarma. Stačí si zarezervovat termín.

Educational Agency
Kurzy školení online Educational Agency

Naše kurzy vedeme přes Edukational Agency.
S námi můžete projít edukativními programy, aby jste se na sítích dobře orientovali a dosáhli se svou prací kýženého výsledku.

Věnujeme se seberozvoji a zařazení seberozvoje do každodenních činností, probouzíme energii tak, aby byli každým dnem rostli a byli přitom ve své jedinečné náladě.

Edukace vede nejen získávání určitých vědomostí a poznatků, ale i k dosažení určité změny, přeměny.

Chcete na internetu podnikat? To musíte být na sociálních sítích vidět. Ale jak toho úspěchu dosáhnout? Má to být nejjednoduchší cesta. Nejste však vidět a pokud vás nikdo nevidí, jak by jste nebyl, nejste, neprodáte.

Svět a lidé se za poslední roky dost změnil. Je třeba se vyrovnat s tím, že co bylo se již nevrátí. Je to třeba přijmout a zaujmout postoj úspěšných lidí, to je být flexibilní. Rychlá reakce na změny, seberozvoj a plné soustředění na to, co sami můžeme ovlivnit a sami se dále rozvíjeli.

Věřím, že vám naše kurzy pomohou v rozjezdu.

Pokud máte zájem o přivýdělek, můžete si se mnou domluvit 30 min. online schůzku zdarma. Stačí si zarezervovat termín.

Educational Agency
Educational Agency

Naše kurzy vedeme přes Edukational Agency. Máte-li Cashback kartu, můžete si Cashback stáhnout přes aplikaci Scan&Go. Je to jednoduché, doklad v aplikaci načtete a my Vám připíšeme Cashback. Pokud ještě nemáte, získáte ji zdarma na tomto odkaze. S myWorld získáte navíc z každého online nákupu peníze zpět.

Je třeba pracovat chytře, vědět jak na to a s tím vám můžeme pomoci. Na tomto webu vzděláváme, rozvíjíme dovednosti potřebné k této práci.

Pomůžeme Vám zařadit seberozvoj do každodenních činností s probouzením vaši energie, aby byli každým dnem v té své jedinečné náladě.

Nabízíme Vám Video školení, prezentace a informační soubory zdarma a také Kurzy – nabídka vzdělávání pro online podnikání.

Rádi přispíváte na sociální sítě? Sledujte nás na Klíč k úspěchu – Síťový marketing-Práce z domova-Obchody online

Můžete se také přidat do naší skupiny na Facebuku: Jak na sítě

Nabízíme rovněž individuální přípravu na talentové zkoušky vysoké školy s výtvarnými obory a na architekturu: Dále výtvarné techniky – kurzy, prezentace z oblasti výtvarného umění a ostatní edukativní programy a semináře semináře pro dospělé z oblasti umění, budování značky…

Pro osobní setkání bude termín Vaší návštěvy individuálně dohodnut po telefonu. Naše kontaktní údaje najdete na stránkách Educational Agency.
Osobní setkání v Ostravě lze domluvit.

Facebooktwitterpinterestlinkedinyoutubeinstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedin
ksandrova.cz

Malířka a marketer měnící lidem život k lepšímu. Stále umělecky aktivní. Vedle toho se věnuje lektorské činnosti, učí orientaci v sociálních sitích, spolupracuje s čekou firmou s Essens.