Měníme lidem život k lepšímu. Umělecká a lektorská činnost, učíme orientaci v sociálních sitích, spolupracujeme s Essens, nabízíme produkty pro zdraví a krásu.

Rituál čištění pleti s růžovou sadou Essens

Rituál čištění pleti s růžovou sadou je báječná věc. A na péči o vaší pleť stačí 5 minut ráno a 5 minut večer. Ale nevynechávejme to. Voda opravdu nestačí.

Kosmetický set Must Have Edition
Kosmetický set Must Have Edition

Určitě i vy rádi pečujete o svou pleť. Každodenní rituál ranního ošetření pleti každé ráno a odličování večer vám zajišťuje, že vaše tvář bude odpočatá, zářivá a hydratovaná.

Obzvláště použijete-li k tomu dokonalé produkty s těmi nejjemnějšími texturami. Navíc, nejen že pleti dodáte potřebné, ale i mysl při tom vypnete, zrelaxujete se.

Rituál vám umožní odlehčit vaší psychice po celodenním stresu, umožní vám se odpoutat od emočního napětí.

Jistě znáte mnoho produktů k čištění pleti. Já zvolila růžovou sadu. O damašské růži jste již také určitě někdy slyšeli.

Právě damašská růže inspirovala tvůrce Essens odličovací kosmetiky, vizážistu Pavla Kortána. Proto vám představím novinku, odličovací kosmetiku Essens Must Hasve Edition.

Éterické oleje z damašské růže jsou totiž hojně využívány v aromaterapii a medicíně pro své uklidňující, antibakteriální, protizánětlivé a protikřečové účinky.

Natočila jsem pro vás video o růžové sadě, Essens odličovací kosmetiky video.

Rituál čištění pleti s růžovou sadou

Rituál čištění pleti růžovou sadou má své kroky. Jednotlivé kroky s produkty růžové odličovací řady vám představím tak, jak je postupně budete při odlíčení požívat.

K odlíčení používáme jemné pratelné tampony a začínáme s Dvoufázovým odličovačem, který kombinuje vodní a olejovou složku, takže účinně a šetrně odstraňuje dlouhotrvající i voděodolný make-up bez nutnosti tření a podráždění.

Před použitím protřepeme a pomocí odličovacího tamponu naneseme na pleť a krouživými pohyby ji čistíme. Heřmánkový a okurkový extrakt společně s makadamiovým olejem o pleť pečují a zanechávají ji hedvábně jemnou.

Micelární voda účinně pleť vyčistí a hydratuje. Heřmánkový a grapefruitový extrakt spolu se speciálním složkami betain a xeradin mají hydratační efekt a působí proti stárnutí.

Praktický dávkovač s pumpičkou zajišťuje pohodlné používání. Micely představují shluk molekul ve vodním roztoku, které z pokožky vytahují nečistoty, dochází tak k bezchybnému odlíčení nečistot rozpustných v tucích i ve vodě.

Jemný čisticí gel v tubě je opatřen silikonovým kartáčkem pro snadnější aplikaci. Čistí a odstraňuje nečistoty bez vysušení pokožky a zároveň pleť jemně promasírujte.

Extrakty heřmánku, zeleného čaje a gotu kola mají skvělé hydratační a zvlhčující schopnosti. Silikonový kartáček slouží k hloubkovému čištění pleti, účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky, nečistoty i černé tečky.

Čistí ucpané póry. Masáž zároveň pleť zpevňuje a prokrvuje. Aplikujte krouživými pohyby pomocí silikonového kartáčku na navlhčenou pleť až k mírnému napěnění, poté opláchneme. Očím a očnímu okolíse přitom vyhneme.

Čisticí pleťové mléko pokožku jemně čistí a hydratuje. Odstraňuje i oční make-up. Pokožka je svěží, hladká, připravená na další ošetření. Speciální složení s allantoinem, avokádovým a slunečnicovým olejem a glukonolaktonem má zklidňující účinky a zajišťuje hloubkovou hydrataci.

Čistíme pomocí odličovacího tamponu. Naneseme na pleť a krouživými pohyby ji čistíme. Oči odličujeme. Vyhněte se kontaktu s oční sliznicí.

Osvěžující růžová voda s okvětními plátky damašské růže, extraktem heřmánku a okurky výborně dočišťuje již odlíčenou pleť a zbavuje ji zbytků make-upu a nečistot. Současně ji tonizuje, regeneruje a dodává hloubkovou hydrataci.

Je možné ji použít i jako pleťovou vodu, ale také jako fixátor make-upu. K aplikaci použijeme odličovací tampon na pleť a jemně krouživými pohyby ji očistíme. Pro okamžité osvěžení a hydrataci můžeme nastříkat na pleť kdykoliv během dne.

Hydratační sorbet na pleť je osvěžující pleťový krém sorbetové konzistence a zajišťuje pleti okamžitou hydrataci. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Vitamin E, extrakt z okurky, damašská růže a kyselina hyaluronová ve formě speciální složky HyaloMatrix pleť regenerují a zajišťují ji hloubkovou hydrataci.

Kosmetika Colostrum Plus

Ti, co mají citlivější pleť pak mohou šáhnout po kosmetice Colostrum plus.

Pleťové tonikum s Colostrem, extraktem ze zeleného čaje, kyselinou hylauronovou a patentovanou látkou Fucogel®1000 je určené ke každodennímu čištění pleti.

Pleťové tonikum primárně slouží k odstranění nečistot rozpustných ve vodě, na rozdíl od pleťového mýdla, které především odstraňuje nečistoty rozpustné v tucích. Pleťové tonikum pokožku krásně osvěží a dodá ji potřebné hydratační látky.

Pleťové mýdlo s Colostrem, extraktem z Aloe Vera a špičkově kombinovanou směsí mycích látek je určené ke každodennímu čištění pleti.

Primárně slouží k odstranění nečistot rozpustných v tucích, na rozdíl od pleťového toniku, které především odstraňuje nečistoty rozpustné ve vodě. Pleťové mýdlo působí protizánětlivě a pokožku zklidňuje.

Chcete vědět více? Pište, nebo si kupte rovnou u výrobce z http://essensworld.com/10001234 , to je nákup bez registrace, nebo využijte tento slevový kód: https://essens.cz/r-10001234 a jste-li ze Slovenska, pak z https://essens.sk/r-10001234 .

Facebooktwitterpinterestlinkedinyoutubeinstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedin
ksandrova.cz

Malířka a marketer měnící lidem život k lepšímu. Stále umělecky aktivní. Vedle toho se věnuje lektorské činnosti, učí orientaci v sociálních sitích, spolupracuje s čekou firmou s Essens.