Měníme lidem život k lepšímu. Umělecká a lektorská činnost, učíme orientaci v sociálních sitích, spolupracujeme s Essens, nabízíme produkty pro zdraví a krásu.

Na sluníčko jedině s produkty Essens

Sluneční řada ESSENS Sun Care

Sluneční řada ESSENS Sun Care přináší ochranu před UVA i UVB zářením s maximálním důrazem na kvalitu a s ohledem na aktuální trendy z oblasti UV faktorů i pěstících složek pečujících o sluníčkem namáhanou pokožku. Kosmetika je dermatologicky testována a bez obsahu parabenů.

PROČ SE OPALOVAT S ESSENS SUN CARE?

Essens Sun Care
Essens Sun Care

Essens Sun Care zajišťuje přírodní cestou ochranu před vznikem kožních onemocnění a vrásek z opálení. Opalovací krémy obsahují filtry proti UVA a UVB záření.

SPF, v angličtině Sun Protection Factor, znamená stupeň ochrany před sluncem. Víte jaký faktor ochrany si vybrat? Čím je číslo vyšší, tím více je následně vaše pokožka před UVB zářením chráněná. Proto je nejvhodnější pro citlivou kůži vašeho obličeje vybrat nejsilnější SPF 50, jež blokuje až 98 % záření. SPF 30 pak blokuje 97 %, SPF 20 95 %, SPF 15 93 % a SPF 10 zas 90 %.

Orientujete se v ochranné době ožívání dle fototypu?

Fototyp – popis pokožky – vlastní ochrana

Fototyp 1 – Velmi světlá, bledá nebo pihatá, prakticky nikdy nezhnědne, reaguje vysoce citlivě – skoro vždy se spálí. Vlasy světlé nebo zrzavé. Nikdy nezhnědne, reaguje vysoce citlivě, skoro vždy se spálí – 5 – 10 minut

Fototyp 2 – Světlá, sklon k pihám, nesnadno se opaluje a reaguje citlivě – často se spálí. Vlasy světlé.
10 – 20 minut • opalovací krémy obsahují antiadhezivní přísadu, tzn. že pokožka působí nepřilnavě

reaguje citlivě – často se spálí. Vlasy světlé. vůči písku i oděvu a je odolná vůči vodě

Fototyp 3 – Běžná s přirozenou barvou, bez pih. Při opalování může zčervenat, opálí se rovnoměrně a zřídka kdy se spálí. Vlasy od tmavě blond až po středně hnědé. Běžná s přirozenou barvou, bez pih.
Při opalování může zčervenat, opálí se rovnoměrně a zřídka kdy se spálí. 15 – 25 minut

Fototyp 4 – Tmavší, rychle se opaluje a pravděpodobnost spálení je minimální. Vlasy hnědé až černé. Vlastní ochrana – 25 – 35 minut.

Co si tedy vybrat?

1. ESSENS SUN CARE+ TABLETS – doplněk stravy začněte užívat 3 sž 5 dní před odjezdem na dovolenou, a to 2x denně 1 tabletou po jídle, dávkování dodržet i ve dnech aktivního opalování.

Čistě přírodní produkt s obsahem Spiruliny a Aloe Vera pomáhá připravit pokožku na slunce a zároveň velmi účinně podporuje dosažení bronzového opálení a prodlužuje jeho trvanlivost.

Opalovací krémy se aplikují na pokožku v dostatečném množství, nejlépe 30 minut před sluněním. K ochraně celého těla průměrného dospělého člověka je třeba 36 g opalovacího krému. Aplikaci je během dne vhodné opakovat. Na samotné opalování pak máte z 5 produktů k výběru a poopalování také nezapomínáme na ošetření pleti.

DRY OIL SPF 30 – Essens Sun Care – Suchý olej na opalování s bambuckým máslem, makadamiovým a buriti olejem a s vysokým ochranným faktorem SPF 30. (125 ml)

FACE CREAM SPF 50+ – 40 ml. Krém s vysokým ochranným faktorem SPF 50+ a anti-aging efektem. Obsahuje arganový extrakt, vitamin E a extrémně jemný prášek z mikronizované rýže.

FAMILY CREAM SPF 50+ Essens Sun Care – 190 ml. Opalovací krém s vysokým ochranným faktorem SPF 50+ je ideální pro celou rodinu. Je vhodný pro všechny typy pokožky. Arganový extrakt Arganyl® LS 9781 a speciální UV filtry, které dlouhodobě chrání pokožku proti UVA i UVB záření.

SHIMMERING OIL SPF 20 Essens – Objem: 100 ml. Olej na opalování se třpytkami s ochranným faktorem SPF 20. Obsahuje řepkový, slunečnicový, sladký mandlový a hroznový olej a vitamin E. speciální UV filtry dlouhodobě chrání pokožku proti UVA i UVB záření. Dobře se nanáší, zanechává pokožku jemnou, hebkou s třpytivým efektem. Olej je odolný vůči vodě a vhodný pro všechny typy pokožky. Bez parabenů, dermatologicky testováno.

UV WATER SPRAY SPF 30 – Essens Sun Care –  200 ml. UV voda na opalování s vysokým ochranným faktorem SPF 30. Speciální UV filtry dlouhodobě chrání pokožku proti UVA i UVB záření. Obsahuje aloe vera a vitamin E.

Pokožku ošetřujeme i po opalování – AFTER SUN GEL CREAM – Essens Sun Care, 190 ml. Jde o gelový krém po opalování s příjemným chladivým efektem. Obsahuje aloe vera, jojobový ester, tasmánský pepř a vitaminem E.

Koupit si produkty můžete také přímo od výrobce – Kup teď,  nebo se registruj a nakupuj za velkoobchodní ceny.

Podívejte se také na naši vlasovou kosmetiku a produkty s Aloe Vera a na Colostrum produkty.

Seznamte se Proč se stát členem Klubu Essens.

Hledáte další možnost, kde ušetřit? Cashback karta je zdarma a získáváte možnost ušetřit jak v internetových obchodech, tak ve velkých marketech. Kartu získáte zdarma na tomto odkaze.

Dotazy pište na Whats APP , nebo na Messensgeru a my Vám zašleme email, nebo se přihlašte do našeho Newsletteru .

Shop new arrivals

Facebooktwitterpinterestlinkedinyoutubeinstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedin
ksandrova.cz

Malířka a marketer měnící lidem život k lepšímu. Stále umělecky aktivní. Vedle toho se věnuje lektorské činnosti, učí orientaci v sociálních sitích, spolupracuje s čekou firmou s Essens.