Měníme lidem život k lepšímu. Umělecká a lektorská činnost, učíme orientaci v sociálních sitích, spolupracujeme s Essens, nabízíme produkty pro zdraví a krásu.

Kam se poděl můj sýr, aneb labyrint našeho života

Kam se poděl můj sýr

Labyrint života se u každého jinak rozvíjí. Tápete? Kam se poděl můj sýr? může pomoci.

Znáte přátelé tuto publikaci Johnsona Spencera? Ano, zase jsme u osobního rozvoje. Pokud nechcete v životě přešlapovat na místě a netoužíte po změně, tak Vás to asi zajímat nebude. Ale ten, co chce jít kupředu a tuto knížku Johnsona Spencera ještě nečetl, tak mé doporučení uvítá.

Každá změna Vám něco ze starých zvyklostí odebere a budete se učit novým návykům a tato útlá knížečka Vás přesvědčí, že všechno není zas tak strašné jak se zdá. Není nad to chvilku se jen tak v naší každodenně uspěchané době zamyslet, jakým směrem vlastně Váš život směřuje.

Spencer Johnson přirovnává náš život k labyrintu, ve kterém jsme ztraceni, ale každý úplně jinak, a že všichni chceme něco jiného, přičemž základní věci jsou stejné. Má na mysli dobrý psychický i finanční stav, pak už se to různí. ¨Příběh je vhodný opravdu pro každého, jen každý ho bude jinak chápat. Čtěte klidně i s dětem.

Jaké je moje doporučení závěrem?

Jen na nás záleží, zda se pohneme z místa. Vše je na načem rozhodnutí, ochotě opustit nepotřebné a zaměnit za užitečné.

Možná znáte, že zvyk je železná košile, ale věřtě, lze se z nich vymanit, ovládnout je. Bez ovládnutí našich zvyků si nebudeme moci plnit svá očekávání, své plány ani své sny.

To, jak myslíme a chováme se, následně ovlivňuje naše výsledky. Ano, nastavením mysli, změnou našeho chování ovlivníme celou sféru našeho života. Získáme vnitřní pohodu, zlepšíme naše vztahy, zlepšíme naši výkonnost a s tím posílíme i naši finanční prosperitu, dojdeme k naplnění našeho života.

Hlídejte si své návyky!

Kam se poděl můj sýr
Šárka Ksandrová
Sdílejte článek

Rádi přispíváte na sociální sítě? Vyžádejte si zdarma Rozměry obrázků na sociální sítě.

Můžete se také přidat do naší skupiny na Facebuku: Jak na sítě

Facebooktwitterpinterestlinkedinyoutubeinstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedin
ksandrova.cz

Malířka a marketer měnící lidem život k lepšímu. Stále umělecky aktivní. Vedle toho se věnuje lektorské činnosti, učí orientaci v sociálních sitích, spolupracuje s čekou firmou s Essens.