Jak pracovat na sítích

Jak pracovat na sítích s cílem, aby mé aktivity měly skvělou odezvu.

Váš osobní profil je vaše vizitka. Tam prezentujete vše kolem vaší osoby. Tam nám Facebook nedovoluje reklamu. Můžeme tam ale přesdílet obsah naší z Fanpage. Vhodné jsou citáty, otázky, dokumenty z všedního dne, sdílení příspěvků, jak žijete, co vás zajímá. Profilový obrázek Váš, nikoliv nějaké zvířátko a měli by jste mít vyplněné kontakty na vás, odkud jste, být veřejný a lidé by měli mít povoleno sdílení a komentování.

Musíme se světu otevřít. Sestavili jsme si Avatara, tedy našeho pomyslného zákazníka a přátele si vybáráme dle svého zaměření, takové které odpovídají našim zájmům, co jsou naladěni na stejnou strunu a mají vlastnosti Avatara.

Oproti profilu může mít Fanpage již název vašeho podnikání, můžete jich mít více a počet lidí není omezen. V osobním profilu je na FC limit 5000. Z profilu i ze stránky můžete posílat příběhy. Ke každé stránce můžete připojit skupiny, jak svou osobní, tak obecné. Je dobré mít skupiny veřejné, uzavírám pouze ty, kde budu sdílet interní informace. Videa jak na profilu je dobré přidávat na FC a nejlépe je vysílat živě.

Důležité je také vědět, jak velké obrázky na které síti sdílet. Ráda vám poskytnu tabulku velikostí obrázků pro sociální sítě zdarma.

Najdete mne na Facebooku.

Pkud máte zájem o nákup za velkoobchodní ceny, či spoluprácu s námi v české firmě Essens, přistupte k registraci.

Více o Essens najdete na mém blogu Essensclub.