Měníme lidem život k lepšímu. Umělecká a lektorská činnost, učíme orientaci v sociálních sitích, spolupracujeme s Essens, nabízíme produkty pro zdraví a krásu.

S Lyconet k úspěchu

S Lyconet k úspěchu

Lyconet již dávno odhalil enormní potenciál Network marketingu a nabízí svým Marketerům možnost prostřednictvím vybudování své vlastní nákupní sítě udělat kariéru.

Lyconet
s Lyconet k úspěchu

Lyconet je mezinárodní podnikatelská skupina, jejíž nabídka a služby jsou zaměřeny na téma nakupování.

Společnost dělí své aktivity do tří obchodních oblastí. Pod značkou Lyoness mají všichni členové z exkluzivní Shopping Community možnost své každodenní nákupy uskutečňovat za jedinečných podmínek.

Podnikatelé z oblasti obchodu služeb mají kromě toho navíc díky Lyoness Cashback Solutions k dispozici efektivní Zákaznický věrnostní program (Cashback Solutions) pro získávání nových zákazníků.

Značka Lyconet nabízí samostatným podnikatelům příležitost vybudovat si vlastní strukturní síť. Lyconet nabízí pro tento účel inteligentní nástroje a services, které Lyconet Marketera optimálně podporují při budování a rozvoji jeho nákupní sítě.

Sníte o kariéře, která Vám umožní zkombinovat osobní růst s podnikatelským úspěchem? Hledáte možnost, jak bez problémů spojit své nákupní aktivity s podnikáním?

MyWorld Card: https://myw.tf/dws35e I Lyconet: https://lyco.to/zu1frt

Přečtěte si také článek Více zákazníků-vyšší obrat.

Facebooktwitterpinterestlinkedinyoutubeinstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedin