Měníme lidem život k lepšímu. Umělecká a lektorská činnost, učíme orientaci v sociálních sitích, spolupracujeme s Essens.

Tvorba

Mé jméno je Šárka Ksandrová a studovala jsem na VŠUP Praha u prof. Milana Hegara. Léta jsem působila v uměleckém školství a věnovala se propagační tvorbě, keramice, malířství.

Umělecká tvorba mne přivedla na internet, kdy jsem začala navrhovat stránky. Na počátku internetu ještě nebyly takové možnosti jako nyní, kdy jsou hotové šablony a web si vytvoří každý. Dělala jsem výtvarné návrhy a ty pak programátor zpracovával.

Když jsem to dělala pro jiné, tak jsem si řekla, že to také vyzkouším a začla jsem provozovat e-Shop. Je už to pěkná řádka let a mezi tím jsem zdomácněla i na sociálních sítích.

Před jednou mou soubornou výstavou „Alternativa“ mne také oslovila jedna mladá paní. Já moc času neměla, telefony mne zdržovaly, ale měla tak příjemný hlas, že jsem slíbila, že se ji ozvu. Na instalaci jsem měla celý den a tak jsem ji tam pozvala, aby mne zažila v akci. A tam také bylo mé první seznámení s Essens, pro které jsem se nadchla a spolupracuji s touto firmou dosud.

Odkaz na výstavu: https://essens-group.webnode.cz/sarka-ksandrova/z-vystavy-2011/

Whats APP , nebo na Messensgeru a my Vám zašleme email, nebo se přihlašte do našeho Newsletteru

Facebooktwitterpinterestlinkedinyoutubeinstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedin